جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ,15 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
استاد دانشگاه و کارشناس سیاسی در واکنش به تخریب مساجد در افغانستان
گروه های تروریستی منطقه در لحظات آخر عمرشان قرار دارند/تفرقه انداختن و نابود کردن سیاست جدید غرب است
 
یک استاد دانشگاه و کارشناس سیاسی گفت: گروه های تروریستی به مثل داعش و طالبان که در سطح منطقه درحال فعالیتند، به لحظات آخر کارشان رسیده اند و برای زنده نگه داشتن خود دست به هر کار و جنایتی می زنند.
دکتر سلطانعلی میر در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون در واکنش به تخریب اماکن مقدس و مساجد در افغانستان توسط نیروهای گروهک های تروریستی طالبان و داعش افزود: این گروه ها به حمایت و پشتیبانی از دولت های غربی به وجود آموده اند و خود این دولت ها متوجه شده اند که این گروه ها نتوانستند به اهداف مد نظر خود دست پیدا کنند و عملا این برنامه ریزی شکست خورده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر این گروهک ها به نقطه پایانی عمرشان رسیده اند و به مثل ماهی که از آب به خشکی آورده شده، درحال تلاش برای نجات خود هستند.
وی اظهار کرد: این گروهک ها به اسم اسلام در حال تلاش برای ایجاد تفرقه بین مذاهب اسلامی بودند اما از همان اول, هدفشان مشخص شده بود و هم اکنون نیز برای همگان به صورت شفاف واضح و روشن است.
این استاد دانشگاه اظهار کرد: در گذشته دشمن تفرقه بینداز و حکومت کن را در دستور کار داشت اما در حال حاضر « تفرقه بینداز و نابود کن» را در اولویت کار خود قرار داده است.
وی گفت: اخیرا دشمن در موضوع قومیت ورود کرده است و سعی می کند در راه رسیدن به اهداف خود از این بخش بهره ببرد، آخرین ترفندی که آنها داشته اند, ایجاد و حمایت از گروهک های تروریستی به مثل داعش بود و به این موضوع هم دلش خوش کرده بودند تا به وسیله آنها بتوانند به کشورهای اسلامی و مردم مسلمان منطقه ضربه بزنند که نتیجه ای جز شکست برای آنها در پی نداشته است.
وی هدف اصلی این نوع حرکات را ضربه زدن به این موفقیت و خط پیروزی ایجاد شده کشور عراق عنوان کرد و گفت: دولت های غربی ایجاد تنش و تفرقه بین مردم مسلمان و کشورهای اسلامی را در دستور کار خود قرار داده اند تا بدین روش بتوانند به مسلمانان و جهان اسلام لطمه بزنند.
وی تاکید کرد: گوش به فرمان بودن از رهبر معظم انقلاب، اتحاد و انسجام مسلمانان و هوشیاری آنها رمز پیروزی ما در مقابل دشمن و ترفندهای آنان می باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۱۱۳


ارسال