جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان و بلوچستان:
مدرسه 4 کلاسه بانک اقتصاد نوین در روستای کنارکنبان بنت نیکشهر افتتاح شد+تصاویر
 
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان و بلوچستان گفت: مدرسه 4 کلاسه روستای کنار کنبان از توابع شهر بنت در استان سیستان و بلوچستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
علیرضا راشکی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: این مدرسه با زیر بنای آموزشی 403 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 8هزار و 500 میلیون ریال با مشارکت بانک اقتصاد نوین و اداره کل نوسازی مدارس استان احداث شده است.
وی ادامه داد: با بهره برداری از این مدرسه، دانش آموزان روستای کنار کنبان که پیش از این در فضایی غیر استاندارد مشغول به تحصیل بودند سال تحصیلی جدید را در این مدرسه استاندارد آغاز خواهند کرد.
وی خاطر نشان کرد: این افتتاحیه با حضور معاونت مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، نائب رئیس هیئت مدیره بانک اقتصاد نوین کشور و مسئولین شهرستانی انجام شده است.
راشکی گفت: در سیستان و بلوچستان نیازمند ساخت مدرسه به تعداد فراوان می باشیم و در این راستا از حضور و فعالیت خیرین مدرسه ساز استقبال می کنیم.
 شایان ذکر است پیش از این با مشارکت بانک اقتصاد نوین یک مدرسه شش کلاسه در روستای چاه علی بنت نیکشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته است.


انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۱۳۱


ارسال