دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,21 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۵
امام جمعه شهرستان خاش:
شرکت های تعاونی در توسعه اشتغال و کارآفرینی نقش آفرین هستند
 
امام جمعه شهرستان خاش گفت: شرکت های تعاونی در توسعه اشتغال و کارآفرینی نقش آفرین هستند و لذا باید دولت از این شرکت ها حمایت کند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، حجت الاسلام غلامرضا دهقان در دیدار با تعاونگران شهرستان خاش، با بیان اینکه توسعه برنامه های مبتنی بر تعاون از راهبردهای توسعه اشتغال و کارآفرینی در کشور است، اظهار کرد: حمایت از تعاونی ها می تواند در حوزه حیات سیاسی کشورها که در گروی نظامندی اقتصادی و رشد ارزش آفرینی اشتغال است، موثر باشد.
وی با بیان اینکه از ظرفیت های ناب بخش تعاون ریشه کن کردن بیکاری در کشور است، تصریح کرد: باید در این خصوص با تخصیص تسهیلات مناسب از تعاونگران حمایت کرد.
حجت الاسلام دهقان با بیان اینکه آینده اشتغال کشور و رونق کسب و کار به توسعه کارآفرینی و زنجیره قوی تعاون بستگی دارد، گفت: مهاجرت به شهرها و تضعیف بنیان های اقتصادی در روستاها از جمله پیامدهای ناگوار بی توجهی به امر تعاون در اقتصاد است.
* بحث اشتغال در روستاها با جدیت تمام دنبال می شود
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خاش نیز در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره، اظهار کرد: بحث اشتغال در روستاها با جدیت تمام دنبال می شود و امکان سنجی روستاهای توانمند برای اشتغال پایدار از اسفندماه سال 96 در دستور کار جدی قرار گرفته است.
احمدجمشیدزهی با بیان اینکه حضور قدرتمند تعاونی ها در شهرستان خاش در راستای پاسخ دادن به مسائل مهمی از جمله اشتغال است، گفت: در تلاشیم با توجه به نامگذاری امسال به شعار "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال"، گام محکم و اساسی جهت اشتغالزایی و تولید برداریم.
گفتنی است؛ با حضور جمعی از تعاونی های شهرستان خاش مسائل و مشکلات اعضای تعاونی مسکن بسیجیان خاش بررسی و همچنین نشست مسئولین امور فرهنگی و ورزشی واحدهای کارگری خاش و برنامه ریزی برای تعاونی ها نیز برگزار شد.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۱۵۷
مرجع : تفتان ما


ارسال