چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان
مدرسه شش کلاسه خیری امام هادی(ع)در نیمروز به بهره برداری رسید
 
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: مدرسه شش کلاسه خیری امام هادی(ع) در شهرستان نیمروز افتتاح و به بهره برداری رسید.
علیرضا راشکی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: این مدرسه در 403متر مربع و با اعتبار 700میلیون تومان اعتبار به صورت مشارکتی احداث شده است.
وی ادامه داد: این مدرسه با مشارکت دفتر آیت الله سیستانی در زابل احداث شده و در روند ساخت آن 180متر مربع دیوار،هزار و 550متر مربع محوطه سازی اجرا شده است.
وی اظهار کرد: این مدرسه چهارمین مدرسه ای است که توسط دفتر آیت الله سیستانی در منطقه سیستان احداث شده است و در گذشته از طرف این دفتر، سه باب مدرسه با 19کلاس درس احداث و تحویل آموزش و پرورش شده است.
وی با بیان اینکه فعالیت خیرین بومی در سراسر نقاط استان مشاهده می شود، اظهار کرد: با توجه به پراکندگی جمعیت در این خطه از کشور نیاز به ساخت فضاهای آموزشی بیش از پیش در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان احساس می شود و در این راستا با توجه به مشکلات اعتباری دولت، از حضور خیرین مدرسه ساز استقبال و حمایت می کنیم.
وی بیان کرد: در حال حاضر مندارس نیمه ساخت دولتی بسیاری در استان وجود دارد که به دلیل نبود اعتبار لازم نیمه کاره مانده اند که خیرین می توانند با تکمیل آنها گامی در رفع بی سوادی از استان بردارند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۲۴۹


ارسال