سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ,25 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
اورژانس خط مقدم درمان در حوزه بهداشتی و درمانی/ارائه خدمات سرپایی به بیماران نیازمند در کلینیک ویژه سراوان
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه اورژانس استاندارد می تواند در ارائه خدمات نقش بهتری ایفا کند، اظهار داشت: اورژانس خط مقدم درمان در حوزه بهداشتی و درمانی محسوب می شود.
به گزارش عصرهامون، علی خواجه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مرکز استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با شستون با بیان اینکه اورژانس استاندارد می تواند در ارائه خدمات نقش بهتری ایفا کند، اظهار داشت: اورژانس خط مقدم درمان در حوزه بهداشتی و درمانی محسوب می شود.
 
وی با اشاره به اینکه طرح تحول سلامت در حوزه خدماتی و زیر ساختی خدمات ارزشمندی ارائه کرده است، گفت: در آینده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در شهر مرزی و ولایت مدار سراوان متحول خواهد شد.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به تجهيز و ساخت 4  اتاق عمل در بیمارستان رازی سراوان، افزود: این اتاق عمل ها می توانند در رضایت مندی بیماران و پزشکان کمک شایانی کنند.
 
وی در ادامه کلینیک ویژه، اورژانس، بلوک های زایمانی و غربال گری سرطلن را از پروژه های مهم طرح تحول سلامت در شهرستان سراوان دانست و تصریح کرد: برخی از پروژه های درمانی و.بهداشتی از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند و با تجهيز امکانات آماده بهره برداری می باشند.
 
خواجه با بیان اینکه در کلینیک ویژه درمانی بیماران نیازمند به صورت سرپایی از خدمات استاندار بهره می برند، اذعان داشت: بلوک زایمان بخش بخش خواهد شد و زنان در اتاق های زایمان مجزا و محیطی آرام زایمان خواهند کرد.
 
وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی بیمارستان 200 تختخوابی جدید سراوان خاطر نشان کرد: با همکاری به موقع مسئولین استانی و شهرستانی این پروژه عظیم به بهره برداری خواهد رسید.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در پایان اذعان داشت: بخاطر کمبود مکان با فقر تختخوابی تاریخی مواجه بودیم که با اتمام پروژه های بهداشتی و درمانی شاخص تخت به صورت پلکانی صعود خواهد کرد.
 
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۲۶۶
مرجع : شستون


ارسال