جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
به‌ همت بانک سپه سیستان و بلوچستان؛
یک واحد آموزشی در روستای نوکجو بخش مرکزی خاش کلنگ زنی شد
 
بخشدار مرکزی خاش گفت: به همت مدیریت بانک سپه شعب استان و سیستان و بلوچستان، یوم جاری یک‌واحد آموزشی سه کلاسه در روستای نوکجو دهستان پشتکوه بخش مرکزی خاش کلنگ زنی شد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، مجتبی شجاعی با تقدیر از اقدامات و پیگیریهای موثر مدیریت بانک سپه استان و همچنین اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و مدیریت اموزش و پرورش خاش بیان کرد: به واسطه اقدامات موثر نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت طی سالهای اخیر و نگاه‌ خیراندیشان به حوزه آموزشی، بسیاری از مشکلات این بخش در بخش مرکزی با اقدام‌تاریخی کلنگ زنی و نیز حدود ۱۴ مدرسه طی ۸ ماه اخیر در بخش مرکزی به بهره برداری رسیده است.
وی گفت: اقدامات خیران حقیقی و حقوقی در این منطقه پر از استعداد، ارزش چندین برابری پیدا می‌کند و علاوه بر کسب اجر معنوی برای خود، خیرین مذکور در آینده کشور نیز توسط نیروهای تربیت شده در مدارس مذکور تاثیرات خوبی بر جای می‌ گذارند.
شجاعی ادامه داد: بخش مرکزی خاش الحمدلله در توسعه فضاهای آموزشی پیشران بوده اما با توجه به وسعت منطقه و حجم نیازها و تعدد آبادی ها هنوز جای کار زیادی مانده است.
وی افزود: نیاز است همه با عزم‌ عمومی به میدان آیند و به عنوان بازوان نظام تعلیم و تربیت به آموزش و پرورش کمک‌ کرده و بستر توسعه عدالت آموزشی را که از سیاستهای اصلی دولت است فراهم آوریم.
بخشدار مرکزی خاش تاکید کرد: داروی شفابخش جامعه ما حرکت در مسیر توسعه آموزش و پرورش با همت و یاری عمومی و جمعی برای رسیدن به اهداف جامعه آرمانی است.
وی افزود: در کنار توسعه زیرساختها باید اولویت جذب بازماندگان از تحصیل که از تاکیدات مسئولان استان و شهرستان و نیز توجه به تحصیل بانوان و توسعه مدارس دخترانه در کنار مدارس پسرانه در روستاها باشد.
این مراسم با حضور مقامات استانی بانک سپه، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و شماری از مسئولان استانی و محلی خاش برگزار شد.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۲۹۵
مرجع : تفتان ما


ارسال