شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۵
همزمان در سراسر ایران؛
همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان هیرمند برگزار شد
 
همزمان با سراسر کشور و در اولین روز ماه محرم همایش شیرخوارگان حسینی در مسجد الغدیر شهرستان هیرمند با حضور بانوان برگزار شد.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ همزمان با سراسر کشور و در اولین روز ماه محرم همایش شیرخوارگان حسینی در مسجد الغدیر شهرستان هیرمند  با حضور بانوان برگزار شد.

در این حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند  گفت: امام حسین(ع)برای احیای امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد.بهترین یاران خود حتی کودک شیرخوار خود حضرت علی اصغر(ع)را برای این امر تقدیم کرد، ما باید راه امام حسین(ع)را ادامه دهیم.
وی افزود:مادران دلسوز که الگوی حجاب و عفاف هستند به خوبی می دانند که اگر بخواهند از پیروان حضرت فاطمة الزهراء (س) و حضرت زینب(س) باشند باید در دامان خود فرزندانی چون علی اصغر(ع) بپرورانند تا پرچم افتخار ایمان و عزت سرپا نگه دارند.
حجت الاسلام ظریف صیادی بیان داشت:این ماه بهترین فرصت برای خودسازی است سعی کنیم با وضو برای امام حسین(ع) عزاداری کنیم و مواظب باشیم تا دچار گناه نشویم.
شایان ذکر است : جمع کثیری از مادران تحت حمایت به همراه اطفال خود با پوشش های متحدالشکل و بستن سربندهای سبز رنگ «یا علی اصغر (ع)، یا حسین مظلوم (ع)، یا رقیه (س)،یا صاحب الزمان (عج)، یا ابوالفضل عباس (ع) و..» در این مراسم که با مداحی و ذکر مصیبت همراه بود شرکت کردند.

 

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۵۷۴


ارسال