پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ,5 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
در پی نزاع روز گذشته در شهرستان سراوان یک دانش آموز ۱۵ ساله با اصابت ضربه چاقو به قتل رسید.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، در نزاع و درگیری روز گذشته که میان دو دانش آموز یکی از مدارس شهرستان سراوان در خارج از مدرسه رخ داده است، یکی از  دانش آموزان با اصابت ضربه چاقو به قتل رسید.
ایوب دهواری مدیر آموزش و پرورش شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون اظهار داشت: نزاع و درگیری میان دانش آموز خارج از مدرسه صورت گرفته است که متأسفانه یکی از دانش آموزان با اصابت ضربه چاقو به قتل می رسد.
وی با اشاره به اینکه این دو دانش آموز هیچ گونه درگیری در گذشته با هم نداشته اند، اظهار داشت: دانش آموز دیگر نیز از ناحیه انگشت دست نیز دارای  جراحات اندک شده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سراوان با بیان اینکه برخی از رسانه ها به اشتباه این دو دانش آموز را هم‌کلاسی نام برده اند، گفت: این دو دانش آموز همکلاسی یکدیگر نبوده اند و مقتول در روز حادثه در مدرسه حضور نداشته است و فردی هم که به جرم قتل دستگیر شده است، در زنگ تفریح از مدرسه خارج می شود که درگیری در بیرون از مدرسه اتفاق می افتد.
دهواری در پایان با اشاره به اینکه قاتل توسط نیروهای  پلیس کمتر از دو ساعت دستگیر شده است، خاطرنشان کرد: با افراد خاطی برخورد جدی می شود و در ادامه خواستار همکاری بیشتر خانواده ها شد تا در فرهنگ سازی این موضوع با آموزش و پرورش شهرستان همگام شوند تا بار دیگر شاهد به وقوع پیوستن چنین حوادث نا گوار در شهرستان نباشیم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۵۹۰
مرجع : شستون


ارسال