سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۰
در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سراوان مطرح شد
دفاع مقدس نقطه عطف تاریخ جمهوری اسلامی ایران است/ انقلاب اسلامی زلزله عظیمی که شعاع آن دنیا را در برگرفت
 
فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: در هر کشور نقطه عطفی وجود دار که مایه بالندگی آن کشور محسوب می شود و دوران دفاع مقدس نیز نقطه عطف تاریخ جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود که افتخار بزرگی برای ملت ایران است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در مرزبانی شهرستان سراوان با حضور امام جمعه شهرستان، رئیس دادگستری، فرماندهان انتظامی و نظامی، علما، روحانیون، دانشگاهیان، مدیران دستگاه های اجرایی و بسیجیان برگزار شد.
 سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه شهرستان سراوان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، هفته دفاع مقدس را مظهر وحدت، ایثار و از خودگذشتگی دانست.
وی افزود: در هر کشور نقاط عطفی وجود که مردم آن کشور به آن نقاط افتخار می کنند و دوران دفاع مقدس از نقاط عطفی است که ملت ایران به آن می بالند.
فرمانده سپاه شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: ثمره و عطر روحبخش دوران دفاع مقدس کماکان در جامعه عطر افشانی می شود که از رایحه خوش آن همه رزمندگان دنیای اسلام بهره مند می شوند.
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان نیز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان با بیان اینکه با انقلاب اسلامی و پیروی از مکتب امام خمینی (ره) توانسته ایم با دنیا مقابله کنیم و عزت و عظمت ایران اسلامی را در سراسر عالم ترویج دهیم، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران زلزله عظیمی بود که در خاورمیانه رخ داد و شعاع  آن سراسر عالم را در برگرفت.
وی انقلاب اسلامی را ابطال کننده نظریه پوشالی و بی مبنای مارکسیسم که توسط غرب گراها در عالم ترویج داده شده بود، برشمرد و ادامه داد: انقلاب تحرکی را در جغرافیای یک ونیم میلیاردی دنیای اسلام ایجاد کرد و با ارائه الگوی مقاومت میان کشورهایی که از آمریکا زخم خورده اند، بیداری را رواج داد.
امام جمعه شهرستان سراوان تصریح کرد: آمریکا که خود را ابر قدرت جهان می داند و در دنیا یکه تازی می کند مقابل انقلاب اسلامی ایران شکست خورد و به چالش کشیده شد چرا که انقلاب اسلامی در برگیرنده تمامی قشر ها و طیف ها در جامعه بود و در درون و برون تغییر و تحول سیاسی ایجاد کرد.

 

 

 

 

 
 
 
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۵۹۱
مرجع : شستون


ارسال