پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسابقات ورزشی که به مناسبت پاسداشت و ارج نهادن هفته دفاع مقدس در شهرستان سراوان آغاز شده بود، به پایان رسید.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس معاونت تربیت بدنی سپاه شهرستان سراوان به منظور ارج نهادن هفته دفاع مقدس اقدام به برگزاری مسابقات تیراندازی، همایش پیاده روی و مسابقات فوتسال را کرد.
 
در همایش پیاده روی که جمعه ۲۴ شهریور برگزار شده بود ۷۳۸ نفر از شهروندان سراوانی حضور داشتند و این همایش بزرگ از میدان ۲۲ بهمن (فلکه بخشان) آغاز و تا مجتمع ورزشی شهید مولوی فیض محمد حسین بر ادامه داشت.
 
 
همچنین در مسابقات تیراندازی ویژه سربازان که در سوله ورزشی صالحین سپاه شهرستان برگزار شده بود ۱۹ نفر، در مسابقات تیراندازی ویژه کار کنان نیروهای های مسلح ۱۳ نفر و در مسابقات تیر اندازی ویژه خواهران ۱۳ نفر شرکت داشتند که در سالن تیر اندازی مجموعه ورزشی شهید مولوی فیض محمد حسین بر برگزار شد.
 
لازم به ذکر است در مسابقات فوتسال که در سالن فوتسال اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شده بود تعداد ۱۰ تیم از حوزه های مقاومت بسیج سطح شهرستان  از جمله حوزه مقاومت شهر گشت، جالق، بم پشت، اسفندک و حوزه اصناف و ادارات و پایگاه های مقاومت شهید میرحسینی، پایگاه مقاومت امام مهدی (عج) و پایگاه مقاومت شهید محمدی حوزه شهر شرکت داشتند که به ترتیب تیم شهید سجاد حوزه بم پشت، پایگاه مقاومت شهید میرحسینی و تیم پایگاه امام مهدی (عج) مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
 
گفتنی است در این دور از مسابقات تیم حوزه اصناف به عنوان تیم اخلاق معرفی شد که به تیم های برتر با اهدای حکم و کاپ قهرمانی تجلیل شد.
 
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۶۳۲
مرجع : شستون


ارسال