سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳
رزمنده دفاع مقدس در گفتگو با ندای هیرمند:
بعد از فتح خرمشهر عملیات والفجر 8 موفقترین عملیات رزمندگان دفاع مقدس بود
 
رزمنده دفاع مقدس گفت: عملیات والفجر 8 بعد از فتح خرمشهر یکی از موفقترین عملیات های دوره دفاع مقدس است، زیرا که پس از عبور رزمندگان از اروند رود و فتح شهر فاو خبرگزاری های نزدیک به عراق باور نمی کردند که این شهر توسط رزمندگان تصرف شده است.
به گزارش عصر هامون :عیسی نکویی جانباز دفاع مقدس در گفتگو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ بیان داشت: بعد از عزل بنی صدر روند جنگ تغییر کرد و رزمندگان اسلام موفقیت های بزرگی را بدست آوردند.
وی افزود: عملیات والفجر 8 بعد از فتح خرمشهر یکی از موفقترین عملیات های دوره دفاع مقدس است، زیرا که پس از عبور رزمندگان از اروند رود و فتح شهر فاو خبرگزاری های نزدیک به عراق باور نمی کردند که این شهر توسط رزمندگان تصرف شده است و اعلام کردند که ارتش عراق عقب نشینی تاکتیکی را پیش کشیده است.
نکویی بیان داشت: در این بین بسیاری از خبرگزاری های جهان نیز که طرفدار عراقی ها بودند، همانند فتح خرمشهر باور نمی کردند که ارتش عراق شکست خورده است و رزمندگان اسلام از اروند رود عبور کرده اند و بنده به عنوان یک رزمنده در شهر فاو به مدت9 ماه حضور داشته ام.
وی گفت: در دوران فرماندهی آیت الله خامنه ای رئیس جمهور وقت جمهوری اسلامی ایران، هنگامی که عراقی ها با هواپیماهای جنگده خود شهرهای ایران را بمباران می کردند و مردم بیگناه را به شهادت می رساندند ایشان دستور دادند که موشک جواب موشک است اما با این تفاوت که از قبل به شهرهای عراق اعلام کنید که شهرها را جهت بمباران خالی کنند تا مردم بیگناه کشته نشوند این تفاوت اخلاقی و انقلابی رزمندگان اسلام و ارتش عراق بود.
نکویی با بیان اینکه صدام فردی تحت حمایت کشور آمریکا بود خاطرنشان کرد: در آخرین عملیاتی که من به عنوان رزمنده در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته ام توفیق همسنگری در کنار بزرگانی همچون حاج قاسم سلیمانی، شخید میرحسینی، شهید محب فارسی و بسیاری از رزمندگان شهید را داشته ام.
رزمنده دفاع مقدس همچنین بیان داشت: آنچه که امروز مهم است؛ ماندن در راه ولایت و رهبریست، تا هنگام شهادت؛ همانند همسنگرانمان سربلند و با توفیق به خیل عظیم شهدا بپیوندیم.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۷۳۵


ارسال