پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سراوان:
افتخار خدمت رسانی به ۳۵ خانواده شهید ناجا در سراوان
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سراوان گفت: ۳۳ تن از ۳۵ شهید نیروی انتظامی شهرستان سراوان در حادثه کوه سفید شهر گشت در سال ۱۳۶۰ به شهادت رسیدند.
به گزارش عصر هامون، نادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون ضمن تسلیت ایام سوگواری و شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش، هفته ناجا را گرامی داشت و به تمامی سبزپوشان به ویژه نیروی انتظامی شهرستان سراوان این روز را تبریک گفت.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان سراوان افتخار دارد که به بیش از ۲۰۰ خانواده شهید، جانباز و آزاده خدمت رسانی کند.
رئیس‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سراوان تصریح کرد: این شهرستان تعداد ۳۵ شهید نیروی انتظامی و پنج جانباز دارد که ۳۳ تن از شهدا در حادثه کوه سفید در سال ۱۳۶۰ و دو تن دیگر از شهدای نیروی انتظامی شهرستان در دوران هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیدند.
نادری با بیان فرموده امام خمینی (ره) که زنده نگه داشتن یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست، اذعان داشت: سرکشی از خانواده شهدا، برگزاری یادواره، تجلیل از خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان به مناسبت های مختلف و حل و بررسی مشکلات و معضلات خانواده شهدا را از جمله برنامه هایی عنوان کرد که به مناسبت های مختلف در این شهرستان انجام می شود.
وی خاطر نشان کرد: شهدا به خاطر امنیت، آزادی و استقلال کشور جان فشانی های را انجام داده اند که وظیفه همه ما این است که با ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت؛ آرمان های شهدا را زنده نگه داریم.
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۷۸۲
مرجع : شستون


ارسال