دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان خبرداد
انتقال 23نفر به مراکز در تاسوعا و عاشورا/فعالیت اکیپهای اورژانس به مدت 4روز در حاشیه شهرها
 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: طی عاشورا و تاسوعا23نفر مراجعه کننده به اکیپهای اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شده اند.
دکتر فریبرز راشدی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: برای ارائه خدمات هرچه بهتر در ایام محرم و به خصوص عاشورا و تاسوعای حسینی آماده باش لازم به کلیه بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان داده شده و اتاق بحران(EOC) دانشگاه نیز به صورت 24ساعته به فعالیت پرداخته است.
وی ضمن بیان این مطلب که نیروهای مرکز مدیریت حوادث و فوریت های  پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به صورت آماده باش بوده اند، ادامه داد:برای ارائه خدمات بهتر، اکیپ های این مرکز از 5تا9مهرماه در حاشیه شهرهای حوزه استحفاظی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان مستقر شده بودند.
وی با اشاره به اینکه در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی 85مراجعه کننده به اکیپ های سیار و ثابت اورژانس مراجعه کرده اند که از این تعداد23نفر به مراکز درمانی انتقال داده شده اند، اظهار کرد:برپایی درمانگاه سیار مرکز مدیریت حوادث و فوریت های  پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و استقرار 22تیم امدادی شامل 50نفر تکسنین،2فروند بالگرد،2دستگاه اتوبوس آمبولانس و 2دستگاه آمبولانس در تاسوعای حسینی به عزاداران خدمات رسانی می کردند.
وی خاطر نشان کرد: در عاشورا نیز برپایی درمانگاه سیار مرکز مدیریت حوادث و فوریت های  پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در شام غریبان و استقرار 24تیم امدادی شامل 54نفر تکسنین،2فروند بالگرد،2دستگاه اتوبوس آمبولانس و 2دستگاه آمبولانس در تاسوعای حسینی به عزاداران خدمات رسانی کرده اند.
این مقام مسئول گفت: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های  پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آماده خدمات رسانی به حادثه دیدگان و بیماران می باشند و مردم می توانند با شماره 115موارد را به این مرکز گزارش کنند تا در سریعترین زمان خدمات لازم به افراد بیمار و آسیب دیده ارائه شود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۱۲


ارسال