سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ,16 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰
فرماندار خاش:
شهرداری خاش باید برنامه محور حرکت کند
 
فرماندار خاش گفت: شهرداری خاش باید برنامه محور حرکت کند و با تمرکز بر موضوعات واحد و پشتیبانی و همکاری با سایر دستگاه های اجرایی در جهت خدمت هر چه بیشتر و بهتر به شهروندان قدم بردارد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، محمداکبر چاکرزهی در جلسه با مسئولین شهرداری خاش، اظهار کرد: باید تلاش کنیم با همدلی و صمیمیت و بدور از هرگونه حاشیه به شهرستان توجه ویژه داشته باشیم.
وی بیان کرد: بدون تردید مردم شهر خاش بهترین بوده و هستند و هنر ما باید این باشد از این ظرفیت‌های ویژه مردمی ‌که از تمامی ‌ابعاد مخصوصاً نیروی انسانی نعمتی برای ما است کمال بهره برداری و استفاده را ببریم.
چاکرزهی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت مشارکتهای مردمی و خیرین شهرستان برای توسعه و پیشرفت منطقه، تصریح کرد: لازم است برنامه محور باشیم و با تمرکز بر موضوعات واحد و پشتیبانی و همکاری با همدیگر در جهت خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم قدم برداریم.
 تعامل بین دستگاه های اجرایی، شهرداری خاش را موفق تر می کند.
شهردار خاش نیز در ادامه با بیان اینکه باید بین دستگاه های اجرایی شهرستان دیدگاه و روحیه تعاملی باشد، اظهار کرد:  پرداختن به مسائل کلان شهر، برنامه ریزی مدون برای ادامه توسعه و پیشرفت متوازن در سطح شهر، ایجاد منابع در آمدزائی برای شهرداری، توسعه و تقویت صنعت گردشگری، ساماندهی جداول و معابر شهری و مسیر رودخانه بخشی از اقداماتی است که توسط شهرداری خاش تاکنون انجام شده است.
عبدالمجید تمندانی افزود: بهسازی اطراف رودخانه مهران، کنترل سیلاب، توسعه فضای سبز ورودی شهر از پلیس راه و به سازی  و محوطه سازی قلعه حیدرآباد نیز بخشی از مسائل و مشکلات عمرانی و همچنین مطالبات بحق شهروندان که تاکنون انجام شده است.
وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم خدمات بهتر و بیشتری به عموم شهروندان ارائه کنیم، گفت: فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است.
شهردار خاش اذعان کرد: این شهرداری برنامه محور است و با عدم روز مرگی و استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات موجود در جهت رشد و توسعه شهر و توجه و تکریم ارباب رجوع ها تلاش میکند  در تلاش است زمینه و بستر ارائه خدمات مناسب تری برای شهروندان فراهم کند.
وی اظهار کرد: با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و افزایش آگاهی مردم، شاهد افزایش  مطالبات مردمی هستیم، که امیدواریم از تمام فرصت ها و ظرفیت ها موجود برای درآمدزایی و افزایش منابع مالی شهرداری استفاده کنیم  و با یکپارچه سازی و هماهنگی بین دستگاه ها شاهد رشد و توسعه عمران شهری و رضایتمندی بیشتر شهروندان فضیلت مند و همچنین رفع مسائل و مشکلات شهر باشیم.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۲۹
مرجع : تفتان ما


ارسال