سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ,16 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲
در راستای عدم استفاده از ماهواره صورت گرفت
راه اندازی شبکه های دیجیتال در بزرگترین دهستان شهرستان خاش
 
بخشدار مرکزی خاش گفت: سامانه دیجیتال دریافت شبکه های صدا و سیما در دهستان بزرگ سنگان راه اندازی شد.
به گزارش عصرهامون،  مجتبی شجاعی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: با عنایت به اینکه بسیاری از ساکنین دهستان سنگان بخش مرکزی خاش از تماشای برنامه های تولیدی و غیره شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما به صورت کامل برخوردار نبودند در این راستا با پیگیری شورای مرکزی دهستان سنگان و حمایت همه جانبه معاونت فنی صدا و سیما در هفته گذشته فرستنده دیجیتال راه اندازی شد.
وی تصریح کرد: تلاش می کنیم با رفع مشکلات و کمبودها در ابعاد مختلف و با حمایت مسئولین، دهستان سنگان را با توجه به پتانسیل های موجود در این دهستان به مردم عزیز ایران از طریق صدا و سیما و همایش ها معرفی می کنیم.
شجاعی گفت: مردم دهستان سنگان در حال حاضر می توانند از طریق گیرنده های دیجیتال خود 20 شبکه تلویزیونی و 26 شبکه رادیویی را دریافت کنند.
وی افزود: نوسان و قطعی شبکه ها که همواره از مشکلات مردم این دهستان بود با بهره برداری از این طرح رفع شد.
بخشدار مرکزی خاش اذعان کرد: در سیستم دیجیتال، علاوه بر کیفیت برتر صدا و تصویر نسبت به سیستم آنالوگ، امکان دریافت تعداد شبکه های رادیویی و تلویزیونی بیشتر نیز وجود دارد.
شجاعی با اشاره به جشنوار انار سنگان، اظهار کرد: با برگزاری این جشنواره توانستیم ضمن معرفی دهستان سنگان به همه مردم ایران، انار و محصولات تولیدی انار را نیز به سایر نقاط کشور معرفی و برنامه ریزی جهت  صادرات این محصولات به سایر استان ها نیز انجام شود.
انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۳۰
مرجع : تفتان ما


ارسال