جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
امام جمعه اهل سنت کهک شهرستان زهک:
خوده آمریکا منبع نا امنی در کل جهان است/تروریست ها پرورش یافته آمریکا هستند
 
امام جمعه اهل سنت کهک شهرستان زهک گفت:هر گوشه ای از دنیا که نا امنی شکل می گیرد باعث و بانی آن خود آمریکایی ها هستند ؛ همانطور که امروز دامان خودشان را گرفته است و مردم خود را قتل و عام می کنند.

به گزارش عصر هامون : مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهرک کهک شهر دوست محمد؛ در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ گفت: آمریکا خود بوجود آورنده نا امنی در جهان است.

وی گفت: هر گوشه ای از دنیا که نا امنی شکل می گیرد باعث و بانی آن خود آمریکایی ها هستند ؛ همانطور که امروز دامان خودشان را گرفته است و مردم خود را قتل و عام می کنند.

مولوی درواخ با بیان اینکه نا امنی های بوجود آمده در دنیا تاثیری بر ثبات و امنیت ایران نخواهد گذاشت خاطرنشان کرد: سیاست لغو ویزای  کشورهای متعددی که آمریکا به بهانه تروریست بودن آنها را در دستور کار قرار داده اساسا بی ارزش و بی اساس است؛ زیرا واژه تروریست ذاتا از خود آمریکا بوجود آمده و یکی از سیاست های کثیف این کشور است.

امام جمعه اهل سنت شهرک کهک شهرستان زهک اظهار کرد: آمریکا همواره در طول تاریخ برای حمله به کشورهای ضعیف برنامه ریزی و دشمن تراشی کرده است؛ و پشت اهداف این تیراندازی به سوی شهروندان خود مشخص نیست چه نقشه ای کشیده شده است.


انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۳۹


ارسال