پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ,20 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
مدیر آموزش و پرورش هیرمند:
طرح هجرت ۳ نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند گفت: طرح هجرت 3 در قالب 8 مدرسه در شهرستان هیرمند آغاز شد که تعداد چهار باب مدرسه رنگ آمیزی، و چهار مدرسه دیگر نیز شعار نویسی و تعمیر میز و نیمکت را در دستور کار داشتنه اند.

به گزارش عصر هامون به نقل از ندای هیرمند؛ مراسم اختتامیه طرح هجرت 3 با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند در مدرسه پسرانه شاهد برگزار شد.

در این مراسم حمید سارانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند گفت: معنی هجرت به طور کل یعنی تغییر دادن محیط اطراف خود که یکی از اهداف طرح هجرت 3 نیز است.

وی افزود: این طرح در قالب 8 مدرسه در شهرستان هیرمند آغاز شد که تعداد چهار باب مدرسه رنگ آمیزی، و چهار مدرسه دیگر نیز شعار نویسی و تعمیر میز و نیمکت را در دستور کار داشتنه اند.

سارانی خاطرنشان کرد: در این طرح تعداد 400 میز و نیمکت مدرسه تعمیر، و برای مصرف روانه مدارس شده است تا دانش آموزان و معلمان از آنها بهره ببرند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: طرح هجرت 3 یک الگوی مناسب برای صرفه جویی در مصرف کالا است، این طرح باعث شده تا از واردات بی مورد 400 میز و نیمکت مدرسه به شهرستان هیرمند جلوگیری شود که خود می تواند نمونه ای بارز از شعار های اقتصاد مقاومتی باشد.

وی تصریح کرد: این طرح همچنین توانسته است انگیزیه ای را در دل مدیران مدارس روشن سازند تا با بهره گیری از اهداف این طرف به طور خودمختار 40 کلاس درس دیگر را در سطح شهرستان هیرمند شروع به رنگ آمیزی کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند اظهار کرد: امروز نیز به همت این طرح دو کلاس درس به صورت نمادین در مدرسه پسرانه شاهد شهرستان هیرمند افتتاح خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۴۱


ارسال