شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ,22 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
فرماندار شهرستان هیرمند:
وجه سهمیه سوخت مرزنشینان به حساب مردم واریز شده است
 
فرماندار شهرستان هیرمند گفت: برنامه ریزی انجام شده سهمیه سوخت مرزنشینان استان توزیع شده و وجه آن به حساب مردم واریز شده است.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ با هدف بررسی و پیگیری مشکلات مردم شهرستان هیرمند فرماندار به همراه جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی با تعدادی از مدیران کل دیدار کردند.

محمدعلی پیری در دیدار با مدیر کل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان گفت: در هیرمند تعداد زیادی گلخانه فعال وجود دارد که با توجه به فرارسیدن فصل کشت همزمان با فصل سرما تحویل به موقع سوخت برای گلخانه داران امری ضروری است.

فرماندار هیرمند با اشاره به اینکه اکثر جمعیت شهرستان هیرمند روستایی هستند و در شعاع بیست کیلومتر مرز سکونت دارند ، گفت:توسعه بازارچه های مرزی و عرضه سوخت به بازارچه ها و شرکت های مرز نشین می تواند بخشی از مشکلات معیشتی مردم منطقه را حل نماید.

پیری بیان داشت: با برنامه ریزی انجام شده سهمیه سوخت مرزنشینان استان توزیع شده و وجه آن به حساب مردم واریز شده است، اگرچه سهمیه سوخت بسیار اندک بوده و کمک ناچیزی برای مردم می باشد ولی در صورت توسعه فعالیت و افزایش سهمیه سوخت می تواند باعث رونق اقتصادی برای مردم باشد.

وی خاطرنشان کرد: عرضه سوخت به شرکت های مرزنشین و بازارچه های مرزی علاوه بر اینکه صادرات فرآورده های نفتی را توسعه خواهد داد ، درصورت برنامه ریزی و نظارت ، کمک شایانی به معیشت مرزنشینان و رونق اقتصادی منطقه خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/

   

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۵۷


ارسال