دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲
​مدیر اجرایی هیئت رزمندگان اسلام هیرمند:
تجمع بزرگ رهروان زینبی در شهرستان هیرمند برگزارمی شود
 
مدیر اجرایی هیئت رزمندگان اسلام شهرستان هیرمند گفت: همزمان با هفدهمین روز از ماه محرم الحرام همایش رهروان زینبی در شهرستان هیرمند برگزار می‌شود.

به گزارش عصر هامون : حجت‌الاسلام مرتضی ساکنی ​مدیر اجرایی هیئت رزمندگان اسلام شهرستان در گفت‌وگو با ندای هیرمند اظهار داشت: این برنامه که به میزبانی واحد عترت خواهران هیئت رزمندگان اسلام هیرمند می باشد فردا راس ساعت 9 صبح در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار می گردد.

وی تصریح کرد: قرائت خطبه حضرت زینب (س)، قرائت میثاق‌نامه رهروان زینبی ، تقدیر از مادران و همسران شهدا و برگزاری مراسم عزاداری از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این تجمع است.

حجت الاسلام ساکنی خاطرنشان کرد: رشد و پرورش تفکر عاشورایی در جامعه امروزی باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می شود، فرهنگی که امروز در جامعه ما بیش از پیش به آن احساس می شود.

وی ادامه داد: اکثر شرکت کنندگان در برنامه های مذهبی دانش آموزان هستند، جوانان و دانش آموزان نسل های بعدی جامعه را تشکیل می دهند بدین ترتیب می توان با آشنا ساختن این قشر از جامعه فرهنگی که باعث شکل دادن به انقلاب اسلامی شد را به انان نیز آموزش داد تا این انقلاب ارزشمند ماندگار ماند.

 مدیر اجرایی هیئت رزمندگان اسلام شهرستان هیرمند تصریح کرد: با توجه به اتمام دهه اول محرم جوانان اکثر مساجد در سطح شهرستان هیرمند همچنان به سینه زنی و عزاداری در مساجد می پردازند.

 

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۶۰


ارسال