شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ,24 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۷
فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند:
نیروی انتظامی آورنده امنیت برای جامعه است/ همه ی مردم در ایجاد امنیت نقش دارند
 
فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند اظهار کرد: نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت و همچنین خدمات رسانی مطلوب به شهروندان تا پای جان ایستاده است و از هیچ اقدامی جهت به آرامش رسیدن محیط جامعه دریغ نخواهد کرد.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند :سرهنگ حسین سنچولی فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند در بین نمازگزاران شهرستان هیرمند ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی از امروز تا بیستم مهرماه با شعار پلیس برای امنیت و امنیت برای همه آغاز شده است و این هفته فرصتی است تا کارشناسان ناجا تجارب  سالانه خود را در مساجد و محل های معین با مردم در میان بگذارند.

وی با بیان اینکه امنیت مهمترین مولفه رسیدن به آرامش است گفت: همانطور که از شعار سال مشخص است، پلیس متعلق به یک قوم، نژاد و یا حزب خاصی نیست، پلیس آورنده ی امنیت برای همه ی مردم ایران است و جان هر یک از مردم به یک اندازه میان مامورین جان بر کف نیروی انتظامی قابل ارزش  است.

سرهنگ سنچولی اظهار کرد: نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت و همچنین خدمات رسانی مطلوب به شهروندان تا پای جان ایستاده است و از هیچ اقدامی جهت به آرامش رسیدن محیط جامعه دریغ نخواهد کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند ادامه داد: دهه اول محرم الحرام در شهرستان مرزی همچون هیرمند، با امنیت فوق العاده بالایی برگزار شد در حالی که در کشور افغانستان عملیات های تروریستی متععدی رخ داده است، این نشان از اقتدار، مسئولیت پذیری و همچنین درایت مامورین نیروی انتظامی و مرزبانی جمهوری اسلامی ایران دارد.

وی با بیان اینکه همه ی مردم در ایجاد امنیت نقش دارند گفت: هر فردی که به حقوق شهروندی احترام بگذارد، می تواند در ایجاد امنیت نقش مهمی را ایفا کرده باشد، همچنین مردم می توانند با مشاهده افراد مشکوک نیروی انتظامی را از وجود این افراد آگاه سازند.

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۶۲


ارسال