شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ,22 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
خطیب جمعه هیرمند:
خدمات رسانی در روستاها در شان مردم نیست/بجای برجام به اقتصاد داخلی توجه شود
 
خطیب جمعه هیرمند گفت : مسئولین بدانند که هر زمانی که می گویند خزانه خالی است و بودجه نیست دارند به دشمن کد می دهند؛ دشمن ار این طریق فشار ها را بیشتر می کند.
به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ نماز جمعه این هفته شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام ابراهیم گزمه در مصلی الغدیر برگزار شد.
حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های این هفته از نماز جمعه شهرستان هیرمند ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: آنچه که امروز برای جمهوری اسلامی ایران ارزش دارد خدمت خالصانه به مردم است.
وی افزود: هر کسی که خدمت خالصانه و پاک را در دستور کار قرار دهد نام و یاد او ماندگار خواهد شد.
امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: امروز روستاهای ما در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران نیست، اینکه می گویند بودجه و پول نیست اشتباه و غلط است، در جنگ با آنهمه مشکلات و کاستی ها با تفکر جهادی ایران را آباد ساختیم امام اکنون مسئولین ما کم رمق شده اند.
وی ادامه داد : مسئولین بدانند که هر زمانی که می گویند خزانه خالی است و بودجه نیست دارند به دشمن کد می دهند؛ دشمن ار این طریق فشار ها را بیشتر می کند.
خطیب جمعه هیرمند تصریح کرد: انقلاب به دست روستائیان شکل گرفت و نگهداری آن نیز امروز به دست همین روستائیان است لذا مسئولین باید به روستاها خدمات رسانی کنند.
وی خاطرنشان کرد: وقتی در روستاها امکاناتی وجود ندارد و اقتصاد مردم روز به روز ضعیف تر می شود ، مهاجرت شکل می کیرد و مردم مجبورند به حاشیه شهرهای بزرگ مهاجرت کنند و در بدترین وضع ممکن زندگی بگذرانند.
امام جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: متاسفانه امروز دیده می شود که برخی از عوامل فتنه 88 در برخی از پست ها بکار گرفته می شود، برخی از آقایان می روند و در کنار فتنه گر عکس می گیرند.
وی با بیان اینکه  جبهه مقاومت با شدت در راه پیروزی است گفت: در عراق تنها چند منطقه دیگر از پاک سازی داعش مانده است، البته  پس از شکست های سنگی در عراق و سوریه آمریکا نقشه های دیگری در کشورهای پاکستان و افغانستان در سر دارد.
حجت الاسلام گزمه گفت: امروز برای مااین افتخار وجود دارد که ایران به عنوان قدرت منطقه تفکرات خود را در منطقه منتشر می کند، امروز در 30 کیلومتری اسرائیل بهترین جوانان حزب الهی را داریم.
خطیب جمعه هیرمند بیان داشت: امروز فتح الفتوح و بچه تازه متولد شده برجام ناقص به دنیا آمده است، آنچه که حضرت آقا بارها فرموده اند توجه به تولیدات داخلی است.
وی ادامه داد:  نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا قوی شده است و با تهدیدات آمریکا از جا کنده نخواهد شد، امروز انقلاب اسلامی ایران الگویی برای کشورهای اسلامی است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۶۳


ارسال