شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ,22 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان خبر داد
انتصاب اولین مدیر زن در سازمان جنگلها/پست مدیریت برای یک فرد فرصت خدمت است
 
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: برای اولین بار در حوزه استحفاظی این اداره کل و سازمان جنگلها، یک بانو یه سمت رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در استان منصوب شد.
عبدالباسط پاکزاد در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: براساس ارزیابی و بررسی های انجام شده و برحسب توانمندی، منیر دهمرده به عنوان اولین مدیر زن، به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هامون منصوب شد.
وی ادامه داد: انتصاب یک بانو به سمت ریاست یک اداره در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری، برای اولین بار در سطح کشور به وقوع پیوسته و پس از انتصاب وی، واکنش های مختلفی را در پی داشته است.
این مقام مسئول اظهار کرد: مدیریت یک نعمت از سوی خداوند و  ظرفیت و فرصتی برای خدمت به مردم است و همه مسئولان دستگاه های مختلف باید از این زمان بدست آمده به خوبی و در راستای خدمت بی منت به مردم بهره ببرند.
وی ادامه داد: مدیریت و کارمند یک دستگاه بودن در یک مدت خاص در اختیار هر فرد می باشد و باید تمام تلاشمان را برای خدمت به مردم انجام دهیم.
پاکزاد با اشاره به عرصه های منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان، اضافه کرد: با توجه به خشکسالی های دو دهه اخیر در منطقه و ازبین رفتن پوشش های گیاهی، نیاز است تا در راستای حفظ عرصه های منابع طبیعی تلاش مضاعفی از سوی ادارات و نمایندگی های منابع طبیعی و آبخیزداری و سایر دستگاه های مرتبط  انجام شود و مردم نیز در این راستا می توانند به عنوان یک بازو برای دولت باشند و در توسعه پوشش گیاهی با دولت همکاری کنند.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۸۹


ارسال