پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ,20 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
دبیر هیئت بازی های بومی و محلی سراوان خبر داد
برگزاری بازی های بومی و محلی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در سراوان
 
دبیر هیئت بازی های بومی و محلی شهرستان سراوان از اجرای جشنواره ورزشی مسابقات بومی و محلی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصر هامون، مصطفی دهواری دبیر هیئت بازی های بومی و محلی شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون اظهار داشت: در راستای ترویج بازی های بومی و محلی به نسل جوان، به مناسبت هفته تربیت بدنی برای بانوان و آقایان جشنواره مسابقات بازی های بومی و محلی برگزار می شود.
 وی با بیان اینکه ثبت نام تیم ها و افراد در اداره ورزش و جوانان شهرستان انجام می شود، گفت: علاقه مندان، ورزشکاران شهر ستان، بخش های تابع و روستا ها می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
 دبیر هیئت بازی های بومی و محلی شهرستان اضافه کرد: این جشنواره در رشته های طناب کشی، هفت سنگ، چیند ( یه قل دو قل) و شیتوک ( لی لی) برای بانوان و همچنین  در رشته های کپک و هفت سنگ برای آقایان برگزار می شود.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را فراهم سازی محیط نشاط آور برای جوانان، بانوان و ورزش دوستان عنوان کرد و ادامه  داد: هیئت بازی های بومی و محلی شهرستان سراوان به مناسبت های مختلف برای ترویج فرهنگ ورزش، کاهش آمار ابتلا به اعتیاد و گسترش فرهنگ نیاکان جشنواره های مختلفی را برگزار کرده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۰۸
مرجع : شستون


ارسال