پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
در جمع معتمدین و ریش سفیدان مطرح شد
نقش مهم معتمدین در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی/بروز مشکلات اجتماعی در راستای ورود مهمان های ناخوانده
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سراوان اظهار داشت: با توجه به اینکه اتباع بیگانه تعهدی در قبال قوانین کشور ندارند مشکلات اجتماعی زیادی را رقم زده اند.
به گزارش عصر هامون، به نقل از  شستون، جلسه ای با حضورسرهنگ رضا زینلی فرمانده انتظامی، حجت السلام والمسلین محمد عزیزپور رئیس دادگستری، مولوی محمد صدیق درازهی امام جمعه اهل سنت مسجد صدیق اکبر و جمعی از معتمدین و ریش سفیدان در ستاد شماره 2 نیروی انتظامی شهرستان سراوان برگزار شد.
در این جلسه رضا زینلی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سراوان با بیان اینکه معتمدین و ریش سفیدان نقش مهمی در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دارند، گفت: افراد صاحب نظر با تببین قوانین برای دیگران می توانند در کاهش تلفات جاده ای ایفای نقش کنند.
وی با بیان اینکه همدلی و همکاری مردم با ناجا در کاهش جرائم موثر است، افزود: مردم با نیروی انتظامی در جمع آوری سلاح های غیر مجاز همکاری داشته باشند تا برخی نتوانند با غلبه احساسات دست به کارهای خلاف و جبران ناپذیر بزنند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سراوان با اشاره به حوادث جاده ای در سراوان اذعان داشت:  در روزهای اخیر 12 نفر از شهروندان سراوانی جان خود را به علت تصادف از دست داده اند که این امر برای مردم دردناک بوده است.
وی قتل، غارت و دزدی را از جمله عملکرده های مهمان های ناخوانده عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه اتباع بیگانه تعهدی در قبال قوانین کشور ندارند مشکلات اجتماعی زیادی را رقم زده اند.
زینلی با بیان اینکه افراد بیگانه باید با رعایت قوانین و به طور مجاز وارد کشور شوند، خاطر نشان کرد: با همکاری مردم و ناجا می توان این افراد را به کشور خود بازگرداند و از بروز مشکلات اجتماعی جلوگیری کرد.
وی از مردم، ریش سفیدان و معتمدین شهرستان سراوان خواست که در زمینه کشف سلاح و مهمات، اتباع بیگانه، مواد مخدر و کاهش تصادفات جاده ای با نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۰۹
مرجع : شستون


ارسال