پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ,20 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدرس دینی اهل سنت شهرستان هیرمند گفت: قطعا با جدایی کردستان عراق راه اسرائیل نیز به این کشور باز خواهد شد و اثرات آن به مرور زمان در دنیا مشخص می شود.

به گزارش عصر هامون  : مولوی محمود لبزن مدرس دینی اهل سنت شهرستان هیرمند در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند بیان داشت: آنچه که امروز موجب نگرانی در منطقه شده است بحث جدایی طلبی کردستان عراق توسط مردم منطقه کرد نشین عراق است.

وی افزود : مقام معظم رهبری با توجه به شناخت و تجربه بالایی که در طول انقلاب و همچنین دفاع مقدس کسب کرده اند به خوبی می دانند که این جدایی طلبی چه بلایی بر سر منطقه خواهد آورد.

مولوی لبزن خاطرنشان کرد: ترکیه و ایران  پیش از آنکه نا امنی  در منطقه شکل بگیرد باید به این موضوع رسیدگی کنند ؛ زیرا اسرائیل به دنبال متحد کردن همچون مناطقی در کشورهای اسلامی است تا بتوانند نقشه های شکست خورده خود را جبران کند.

مدرس دینی اهل سنت هیرمند گفت: قطعا با جدایی کردستان عراق راه اسرائیل نیز به این کشور باز خواهد شد و اثرات آن به مرور زمان در دنیا مشخص می شود.

وی تصریح کرد: مردم کردستان اکنون نمی دانند که در چه دامی گرفتار شده اند لذا جمهوری اسلامی ایران که شناخت بالایی از دسیسه های اسرائیل و آمریکا دارد به عنوان یک برادر بزرگتر باید آنها را هوشیار سازد.


انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۱۳


ارسال