جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ ,21 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هیرمند؛
خدمات رسانی به 1500 نفر در کلینیک سیار دندانپزشکی علوم پزشکی
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هیرمند گفت: در مدت ۷۵ روز اسقرار کلینیک سیار دندانپزشکی در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی برج میرگل جمعا ۱۵۰۱ نفر از خدمات رایگان دندانپزشکی بهره مند شدند.

به گزارش عصر هامون : دکتر مهران عبادتی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هیرمند در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ بیان داشت:  در مدت ۷۵ روز اسقرار کلینیک سیار دندانپزشکی در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی برج میرگل جمعا  ۱۵۰۱ نفر از خدمات رایگان  دندانپزشکی بهره مند شدند.

وی افزود: خدمات رایگان ارایه شده در این کلینیک کشیدن ،ترمیم،جرم گیری دندان ها و معاینه و آموزش بهداشت برای افراد بوده است.

وی تصریح کرد: اکنون کلینیک سیار دندانپزشکی دانشگاه در مرکر خدمات جامع  سلامت روستایی قرفری مستقر شده است تا به مردم محروم این بخش مرزی خدمات دندانپزشکی رایگان ارایه دهد. 

عبادتی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف برپایی این کلینیک خدمات رسانی در مناطق محروم و به افراد نیازمند است، که به دلیل وضعیت اقتصادی توان مراجعه به دندانپزشکی ها را ندارند.

وی بیان کرد: آنچه که در بین پزشکان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان مورد اهمیت و در الویت کاری قرار دارد، خدمات رسانی مطلوب به بیمارن است.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۱۴


ارسال