جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۲
با هدف بهره وری از فضای آموزشی استاندارد؛
4مدرسه خیری در سیستان وبلوچستان افتتاح شد
 
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: 3 مدرسه خیری با 12 کلاس درس با مشارکت موسسه انجمن حامی در نقاط مختلف استان افتتاح شد​.
علیرضا راشکی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: به همت و مشارکت خیرین نیک اندیش موسسه انجمن حامی یک واحد آموزشی 6 کلاسه و دو واحد آموزشی 3 کلاسه در استان سیستان و بلوچستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: اعضا و خیّرین موسسه انجمن حامی طی یک سفر دو روزه به استان مدرسه 3 کلاسه روستای کوفیزا در شهرستان راسک، مدرسه 3 کلاسه روستای سند مراد و مدرسه 6 کلاسه روستای سانداک زهی را در بخش دشتیاری چابهار افتتاح کردند.
بهره برداری از مدرسه یک کلاسه روستای عشایری کداشکفت میرجاوه
راشکی در خبری دیگر گفت: مدرسه یک کلاسه روستای عشایری کداشکفت شهرستان میرجاوه با مشارکت زنگویی از خیرین مدرسه ساز بومی استان افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی بیان کرد: مدرسه یک کلاسه خیری روستای عشایری کداشکفت میرجاوه با زیر بنای آموزشی 53 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 850 میلیون ریال با مشارکت زنگویی از خیرین بومی که از فرهنگیان بازنشسته نیز می باشد، احداث شده است.
وی اظهار کرد:با بهره برداری از این مدرسه، دانش آموزان روستای عشایری کداشکفت که پیش از این در فضایی غیر استاندارد تحصیل می کردند از فضای آموزشی استاندارد بهره مند شدند.
وی در پایان با اشاره به فاصله میزان سرانه فضای آموزشی استان با متوسط کشور، خواستار حضور و فعالیت بیش از پیش خیرین مدرسه ساز در استان شد.

انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۳۵


ارسال