پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ,20 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خبرداد
رفع تصرف بیش از 1000 هکتار از اراضی ملی
 
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان از رفع تصرف بیش از هزار هکتار از اراضی ملی در طی 6ماه نخست امسال خبر داد.
سرهنگ داریوش سرگلزایی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: در راستای صیانت از حقوق بیت المال از ابتدای امسال تاکنون بیش از هزار هکتار از اراضی ملی سیستان و بلوچستان در راستای حفظ و صیانت از عرصه‌های منابع طبیعی و در اجرای حکم صادره از سوی محاکم قضایی و اجرای تبصره ذیل ماده 55 حفاظت و بهره برداری مبنی بر رفع تصرف از زمین‌های ملی توسط یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری و همکاری مستمر نیروی انتظامی و مراجع قضایی رفع تصرف و به انفال عمومی بازگردانده شده است.
وی ادامه داد:  ارزش این اراضی بیش از 719 میلیارد و 660 میلیون ریال می باشد.
وی با تأکید بر حراست از عرصه های ملی و منابع طبیعی افزود: با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در این خصوص، این اداره کل با قاطعیت به دنبال رفع تصرف اراضی از هر شخص حقیقی و حقوقی است تا این ثروت های خدادادی را برای نسل های آینده حفظ شود.
سرهنگ سرگلزایی تاکید کرد: مردم می توانند هرگونه آتش سوزی و تخریب و تصرف عرصه های منابع طبیعی را از طریق تماس با شماره 1504 تلفن امداد جنگل و مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفین و متجاوزین برخورد قانونی انجام شود.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۳۷


ارسال