پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ,20 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۱
گفت و گوی عصرهامون با مدیرعامل بزرگترین کارخانه پوشاک جنوب شرق
سرمایه گذاری 7میلیاردی در سیستان و بلوچستان/استخدام 200نفر در مرحله آزمایشی
 
یک سرمایه گذار بومی ساکن تهران با بازگشت از تهران به استان، 7میلیارد تومان در زمینه صنعت سیستان و بلوچستان سرمایه گذاری کرد.
به گزارش عصرهامون، یک سرمایه گذار سیستان و بلوچستانی ساکن تهران، با بازگشت به استان، در فاز اول 7میلیارد تومان در بخش صنعت نساجی سرمایه گذاری کرد و 200بیکار را بر سر اشتغال پایدار آورد.
رئیس هیئت مدیره صنایع نساجی و پوشاک هامون بافت کویر در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص ایجاد اشتغال در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و احساس تکلیف به عنوان بومی منطقه پس از 20سال خشکسالی متوالی، مهاجرت خانواده ها و جوانان بیکار و جامه عمل پوشیدن به شعار سال در راستای محرومیت زدایی نسبت به ایجاد بزرگترین کارخانه تولیدی صنعتی پوشاک با ظرفیت اشتغال حداقل 200نفر در دوشیفت اقدام کرده ام.
رضا نورا افزود: فاز اول این کارخانه در مدت 13ماه آماده بهره برداری و افتتاح می باشد که برای این فاز70میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است.
وی در ادامه انواع البسه سازمانی، صنعتی، بیمارستانی، پوشاک دانش آموزی، پک های یک بار مصرف اتاق عمل و لباس بیمار، پک سلامت، مانتو زنانه با طرح بومی و خاص استان، کیف و کوله پشتی مدارس و انواع کیسه های بسته بندی را از جمله موارد تولیدی این کارخانه عنوان و اظهار کرد: این کارخانه ظرفیت تولید 2میلیون دست انواع البسه و کیف را دارا می باشد و این رقم قابل افزایش نیز است.
وی در ادامه ضمن تشکر از مدیران استانی از جمله فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیر کل امور اقتصادی استانداری که در تسهیل امور اداری همکاری با وی داشتند، تاکید کرد: سیستان و بلوچستان قابلیتهای زیادی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال دارد و نیاز است تا به تولیدات استان ارزش و بهاء از سوی مسئولان داده شود.
وی خاطر نشان کرد: توانمندی لازم در کارخانه صنایع نساجی و پوشاک هامون بافت کویر وجود دارد تا بتواند نیازمندی پوشاک همه سازمانها، ادارات، بیمارستانها، مدارس و غیره را تامین کرده وصادرات و ارسال  مانتوهای بومی و سنتی را به سایر استانها و مرکز کشور انجام دهد.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۴۱


ارسال