جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ ,21 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
کارشناس مسائل سیاسی:
قانون در بحث واریز سود سهام عدالت به درستی اجرا نشده است
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آنچه که امروز می توان آن را به عنوان یک دور زدن در سود هام عدالت عنوان کرد، همین دریافتی های دولت از ملت است.

به گزارش عصر هامون : احمد ملاشاهی کارشناس سیاسی و استاد دانشگاه زابل در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ گفت: سود سهام عدالت امروز به یکی از دغدغه های بزرگ ملت و دولت تبدیل شده است.

وی افزود: همانطور که از اسم این سهام مشخص است، باید به طور عادلانه سودی عاید سهام داران بشود نه اینکه دولت برای پرداخت سود، پول دریافت کند.

ملاشاهی خاطرنشان کرد: آنچه که امروز می توان آن را به عنوان یک دور زدن در سود هام عدالت عنوان کرد، همین دریافتی های دولت از ملت است، به طوری می توان گفت که در این بین قانون در بحث واریز سود سهام عدالت به درستی اجرا نشده است.

کارشناس مسائل سیاسی کشور بیان داشت: اینکه در برخی از روزها اعلام  می کنند سود سهام عدالت در این تاریخ واریز می شود و سپس منصرف می شوند در شان دولت و ملت نیست، اگر دولت دستش در این زمینه خالی است باید به طور شفاف به مردم اعلام کند.

وی تصریح کرد:با این حال، دریافت پول از سهامداران، که اکثر آنها جزو قشر ضعیف جامعه هستند از سوی دولت کار پسندیده ای نخواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۴۶


ارسال