پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ,20 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
مدیر آموزش و پرورش هیرمند:
مشکل آب شرب " مدرسه داورپناه " مرتفع شده است
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند بیان داشت: مدرسه محمد تقی داورپناه بخش قرقری شهرستان هیرمند فقط در یک روز مشکل آب داشته است.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ پس از انتشار خبر دانش آموزان محروم ترین استان کشور در حسرت قطره ای آب ، که به مسائل بی آبی در یکی از مدارس روستای قرقری شهرستان هیرمند پرداخته بود مدیر آموزش و پرورش در این خصوص واکنش نشان داده است.

دکتر حمید سارانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند بیان داشت: مدرسه محمد تقی داورپناه بخش قرقری شهرستان هیرمند فقط در یک روز مشکل آب داشته است.

وی افزود: تانکر ذخیره آب ؛ برای این مدرسه هم اکنون ارسال شده است تا هنگام قطعی آب دانش اموزان مشکل آب نداشته باشند.

سارانی خاطرنشان کرد: مشکل آب در قرقری مختص مدارس نیست و به طور کل تمام مردم این منطقه با قطعی آب شرب رو به رو هستند.

وی خاطرنشان کرد: رفاه و آسایش دانش آموزان یکی از الویت های آموزش و پرورش شهرستان هیرمند است، لذا دانش آموزی نباید در مدارس این شهرستان از کمبود امکانات رنج ببرند و کاستی های مدارس با توجه به گزارشات همکاران رفع و قابل پیگیری خواهد بود.

بخش قرقری شهرستان هیرمند در شمال استان سیستان و بولچشتان قرار دارد که همواره مردم این منطقه با مشکل آب شرب در تابستان رو به رو هستند، مصرف بالای آب در تابستان و همچنین عدم لوله گذاری های استاندارد در مسیر باعث کم آبی مردم قرقری است.

 

 

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۴۸


ارسال