پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ,20 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
مسئول کانون مداحان و شاعران آیینی هیرمند:
علاقه مندان به شعر، اشعار حافظ را مطالعه کنند
 
مسئول کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: علاقه مندان به شعر می توانند بجای گذراندن اوقات خود در فضاهای مجازی بخشی از وقت خود را به خواندن اشعار این شاعر بزرگ اختصاص دهند.

 به گزارش عصر هامون : امیر فرزادی مسئول کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان هیرمند در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ گفت: بدون شک حافظ یکی از بزرگترین چهره های تاریخ کشور ایران است.

وی افزود: این شاعر برجسته شاعر همه ی قرن ها است، زیرا می توان مضمون شعر های وی را نیز حتی پس از گذشت چندین قرن امروز درک کرد و در زندگی به کار گرفت.

فرزادی تصریح کرد: حافظ به خاطر بکار گرفتن زبان شیرین فارسی و همچنین الگو گرفتن از فرامین قرآنی در شعرهای خود معروف است لذا این اشعار نه تنها در گذشته بلکه امروز هم باید در جامعه ترویج داده شود.

 مسئول کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: علاقه مندان به شعر می توانند بجای گذراندن اوقات خود در فضاهای مجازی بخشی از وقت خود را به خواندن اشعار این شاعر بزرگ اختصاص دهند.

وی با بیان اینکه غزلیات حافظ در حد اوج است  ادامه داد : اشعار حافظ با توجه به اینکه جنبه ایرانی و اسلامی دارد می تواند در زندگی فرد تاثیرگذار باشد.

انتهای پیام/

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۵۲


ارسال