پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ,22 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
معاون تامین آب و آبرسانی استان سیستان و بلوچستان:
شیطنت افراد ناشناس عامل قطعی آب در روستاهای هیرمند
 
معاون تامین آب و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سیستان و بلوچستان ؛ گفت : مشکل قطعی آب در برخی از روستاهای سیستان بر اثر شیطنت بعضی از افراد پدید می آید.

به گزارش عصر هامون: غلامحسین لکزائیان پور معاون تامین آب و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سیستان و بلوچستان  در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند ؛ گفت : مشکل قطعی آب در برخی از روستاهای سیستان بر اثر شیطنت بعضی از افراد پدید می آید.

وی افزود: در پی قطعی آب روستای نور محمد خان صفرزائی شهرستان هیرمند و تماس مکرر روستائیان مبنی بر قطع آب روستا همکاران مستقر در شهرستان هیرمند در مدت کوتاهی به این روستا اعزام شدند و قطعی آب را مورد بررسی میدانی قرار دادند.

لکزائیان پور گفت: مشکل قطعی آب روستا بستن شیر فلکه ورودی روستا بدست افراد ناشناسی بوده است که اقدام شیطنت آمیزی را برای اهداف خود انجام داده اند.

معاون تامین آب و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: آنچه که امروز در برخی از روستاها مشاهده می شود حفظ و نگهداری از اموال عمومی است، خود روستائیان نیز می توانند با جدی گرفتن این مسائل همکاری مناسبی را با مسئولین انجام بدهند.

وی ادامه داد: از همه روستائیان درخواست می شود قبل از هرگونه اقدامی مراتب را به اطلاع همکاران در امور آبفای روستایی یا به تلفن گویای 1523 گزارش  نمایند.  

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۰۲۸


ارسال