جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴
در ادامه مشکلات درمانی در سیستان و بلوچستان؛
همراهی خیرین برای نجات بیماران/ اهدای دستگاه سونوگرافی ۳ میلیاردی به حوزه بهداشت و درمان سراوان
 
یک دستگاه سونوگرافی توسط گروه نیکوکاری" مهر و کار" خریداری و به بیمارستان رازی شهرستان سراوان اهدا شد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، بخش سونوگرافی بیمارستان رازی شهرستان سراوان آمار بالای مراجعه کنندگان را نسبت به دیگر بخش ها دارد و همواره به دلیل نحوه نوبت دهی، کمبود پزشک، تشکیل صف های شبانه خبر ساز بوده است.
با توجه به اینکه بخش سونوگرافی بیمارستان رازی سراوان پذیرای بیمارانی از شهرستان های همجوار مانند سیب و سوران و مهرستان نیز می باشد، مشاهده شده گاها بیماران روز ها و یا هفته ها برای مراجعه به این بخش در انتظار بوده اند تا روال درمانی خود را سپری کنند.
 
به تازگی و در یک اقدام خداپسندانه، خیرین که همواره در کارهای انسان دوستانه پیشگام بوده اند، به یاری بیمارستان رازی شهرستان سراوان شتافتند و بار دیگر لبخند را بر لبان مردم این خطه از کشور نشاندند.
 
رضا رضا زاده پراپری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه پیش از این سه دستگاه سونوگرافی در بیمارستان وجود داشته است، اظهار داشت: به همت گروه نیکوکاری" مهر و کار "یک دستگاه سونوگرافی خریداری و به بیمارستان رازی شهرستان اهدا شد.
 
وی با بیان اینکه هم اکنون چهار دستگاه سونوگرافی در بیمارستان وجود دارد، گفت: هزینه این دستگاه بیش از ۳ میلیارد ریال است که خیرین در یک اقدام نیکو به حوزه بهداشت و درمان سراوان اهدا کرده اند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سراوان ادامه داد: با توجه به اینکه سراوان با کشور پاکستان هم مرز است، همواره بیشترین ضریب اشغال تخت و خدمات دهی به اتباع بیگانه را در کارنامه خود دارد.
 
رضا زاده پراپری خاطر نشان کرد: پیش از این نیز خیرین در خرید تجهیزات و ساخت مرکز سلامت و مرکز تسهیلات زایمان همکاری چشم گیری داشته اند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۰۵۰
مرجع : شستون


ارسال