سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
سرپرست فرمانداری شهرستان هامون:
مشکلات واحدهای اقتصادی شهرستان هامون، سرمایه در گردش و نقدینگی است
 
سرپرست فرمانداری شهرستان هامون گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید فرصت مناسبی است که واحدهای تولیدی که مشکل دارند بتوانند دوباره به چرخه تولید بازگشته و یا افزایش تولید بدهند.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ علیرضا کیخا  در دیدار با جوانان و نخبگان شهرستان هامون گفت: امروزه جوان در منطقه سیستان یعنی مطالبه گری،  جوانان ما باید در چارچوب قانون و با احترام مطالبات خود را مطرح کنند.

وی افزود: امروز دولت نگاه ویژه‌ای به پتانسیل‌های نسل جوان دارد و در مقابل انتظار همکاری و فعالیت بیشتری از سوی جوانان مطرح است.

کیخا تصریح کرد: مهمترین برنامه‌ای که اکنون در حال اقدام می باشد تهیه بانک اطلاعات جامعی از پتانسیل‌های شهرستان است تا بتوانیم قابلیت‌های جوانان، روستائیان و ... را در مسیر توسعه شهرستان بکار گیریم.

 سرپرست فرمانداری شهرستان هامون بیان داشت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید فرصت مناسبی است که واحدهای تولیدی که مشکل دارند بتوانند دوباره به چرخه تولید بازگشته و یا افزایش تولید بدهند.

وی افزود: عمده مشکلات واحدهای اقتصادی این شهرستان اعم از صنعتی،معدنی،صنفی موضوع سرمایه در گردش،نقدینگی،سوخت و کمبود سهمیه آرد در خبازی ها می باشد.

در این دیدار برخی از جوانان و نخبگان شهرستان هامون  بررسی مشکلات کشتارگاه صنعتی محمد آباد ، مشکلات شهرک صنعتی محمد آباد و بازگردانی کارخانه ها به چرخه تولید و بررسی وضعیت درمانگاه شبانه روزی محمد را از فرمانداری این شهرستان خواستار شدند.

انتهای پیام/

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۰۶


ارسال