چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۱
با هدف کاهش آمار اعتیاد انجام شد؛
اشتغال زایی برای 89 نفر در تاکسی بيسيم سراوان/اخذ مجوز تاکسی بانوان در آینده ای نزدیک
 
کارآفرین و مدیر شرکت تاکسی بيسيم 1808 شهرستان سراوان گفت: با تحقق اقتصاد مقاومتی و با هدف کاهش آمار اعتیاد برای 89 نفر در تاکسی بيسيم 1808 اشتغال زایی شده است.
به گزارش عصرهامون؛ حميرا سپاهی در گفت و گو با شستون با بیان اینکه تاکسی بيسيم 1808 سراوان از سال 90 شروع به کار کرده است، گفت: با تحقق اقتصاد مقاومتی و با هدف کاهش آمار اعتیاد برای 89 نفر در تاکسی بيسيم 1808 اشتغال زایی شده است.
وی با بیان اینکه در این شرکت 80 نفر راننده مرد، هشت نفر اپراتور خانم و یک نفر بازرس مشغول به کار هستند، افزود: کل پرسنل شرکت خانم هستند و رانندگان پس از گزینش و تعهد محضری جذب می شوند.
کارآفرین و مدیر شرکت تاکسی بيسيم 1808 شهرستان سراوان اشتغال زایی برای افراد بیکار، برون رفت از ناهنجاری های اجتماعی، کاهش آمار اعتیاد و تامین درآمد افراد را از اهداف خود عنوان کرد و اظهار داشت: مسافران در امنیت و آرامش کامل جابجا می شوند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: نرم افزاری برای راحت کار کردن اپراتور ها، جا به جا شدن سریع مسافران، نصب دستگاه کالر آی دی برای بهتر کار کردن نرم افزار برای رانندگان در نظر گرفته شده است و مشخصات مسافر با مبلغ کرایه به گوشی راننده ارسال می شود.
کارآفرین تاکسی بیسیم سراوان با بیان اینکه این شرکت در زمینه جابه جایی مسافر خارج از شهر و استان سرویس دهی می کند، تصریح کرد: تاکسی بيسيم 1808 درنظر دارد مجوز تاکسی بانوان و وانت را جهت رفاه حال شهروندان در آینده نزدیک راه اندازی کند.
وی از نصب نرم افزار مسافر بر روی گوشی های هوشمند شهروندان سراوانی خبر داد و اذعان داشت: با این اپلیکیشن مسافران می توانند نزدیکترین و بهترین راننده را برای جابه جایی انتخاب کنند.
سپاهی با اشاره به اینکه تاکسی بيسيم 1808 در شبانه روز 600 تماس موفق را سرویس دهی می کند، اظهار داشت: مسافران از تماس غیر از سرویس خود داری کنند تا افراد نیازمند به تاکسی بتوانند در عرصه وقت به خدمات دست پیدا کنند.
وی در پایان گفت: خواسته ما از مسافران این است که در مواقع تماس با شرکت 1808 صبور باشند تا ماشین در کمتر از 10 دقیقه در خدمت آنها باشد.


انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۵۶


ارسال