سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ,16 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند:
کاروان پیاده روی شهرستان هیرمند به مشهد مقدس اعزام می شوند
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند گفت: کاروان پیاده روی شهرستان هیرمند به مناسبت شهادت امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام می شود.

به گزارش عصر هامون به نقل از حجت الاسلام جانعلی ظریف در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ بیان داشت: به مناسبت ایام سوگواری شهادت امام رضا (ع) کاروان پیاده روی شهرستان هیرمند به مشهد مقدس اعزام می شود.

وی مسیر پیاده روی را جاده قدیم مشهد عنوان کرد و افزود: زائرین حرم امام رضا(ع) از شهر باغچه تا ابتدای ورودی مشهد را طی مسیری 25 کیلومتری پیاده روی خواهند کرد تا به بارگاه ملکوتی آن امام معصوم برسند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند تصریح کرد: به دلیل مسافت بالای پیاده روی، و همچنین تغیرات پیشبینی نشده آب و هوا از افراد بالای 45 سال در این پیاده روی دعوت نمی شود.

وی با بیان اینکه ظرفت ثبت نام محدود می باشد گفت: متقاضیان می توانند از امروز به مدت پنج روز با مراجعه به مراکز خدمات کامپیوتری جهت ثبت نام این پیاده روی عظیم اقدام کنند.

حجت الاسلام صیادی اظهار کرد: مدارک مورد نیاز، جهت ثبت نام، فتوکپی کارت ملی،فتوکپی شناسنامه و یک قطعه عکس و  همچنین مبلغ 90 هزار تومان است.

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۸۷


ارسال