پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۱
معاون اطلاعات داخلی اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان:
تکریم ارباب رجوع مهمترین شاخصه حکومت اسلامی است/ سیل نارضایتی مردم از دستگاههای اجرائی وجود دارد
 
معاون اطلاعات داخلی اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان گفت: تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به مردم مهمترین شاخصه حکومت اسلامی است و دستگاه های اجرایی باید این مسئله مهم را با جدیت پیگیری کنند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، عظیمی در جلسه شورای اداری شهرستان خاش، با تاکید بر ضرورت بصیرت افزایی و توصیه به مدیران در مبحث خدمت رسانی به مردم و تلاش صادقانه برای حل مشکلات، اظهار کرد: رضایتمندی مردم باید در جامعه دیده شود و مدیران موظف هستند تکریم ارباب رجوع را در ادارات مورد توجه قرار دهند.
وی بیان کرد: افزون بر 18 هزار کانال و شبکه ماهواره ای و رادیو و تلویزیونی بصورت هدفمند در منطقه فعالیت دارند و هدف مهم آنها مخدوش کردن چهره اسلام و انقلاب و مایوس کردن مردم از نظام اسلامی است لذا در این موضوع تاکید می کنیم اقشار جامعه و مسئولان هوشیار و بیدار باشند و توطئه های دشمنان را خنثی کنند.
عظیمی ادامه داد: ابزارهای دشمن هیچ تعهدی به اخلاق ندارند و بسیاری از کارها، اقدامات و عملکرد مدیران در شرایط حساس کنونی به سرعت در دنیا منتشر می شود و فرصتی برای دفاع کردن و بیانیه دادن هم وجود ندارد زیرا در کمترین لحظه و با بیشترین سرعت و زمان کوچکترین حوادث مخابره می شوند.
 
 
عظمی تصریح کرد: خطرات استفاده از ماهواره، اینترنت و فضای مجازی را متذکر شد و گفت: اقدامات خوب مدیران و کارکنان دولت در مبحث خدمت به مردم سبب تقویت روح حاکمیت اسلام در کشور و برقراری ارتباط مستحکم میان مردم و مسئولان می شود.
* وظیفه اصلی مسئولان، برنامه ریزی جهت حل مشکلات شهروندان است
وی با بیان اینکه وظیفه اصلی مسئولان، برنامه ریزی جهت حل مشکلات شهروندان است، ادامه داد: مردم ولی نعمت و پایه و ستون نظام هستند و لذا فضای ادارات شهرستان باید به گونه ای باشد که تحرک و پویایی در آن جاری بوده و در این صورت است که توسعه، آبادانی و پیشرفت رقم خواهد خورد.
 
 
عظیمی گفت: مدیران و مسئولان دستگاههای اجرائی در دوره جدید خدمتی از فعالیتهای دولت دوازدهم باید یک بازنگری در ساختار اداری و نحوه ارتباط گیری با مردم داشته باشند و زیبائی های حاکمیت اسلام را نشان دهند.
* دشمن در حال اجرای پروژه خودکشی ایرانی ها با لبخند است
وی خاطرنشان کرد: امروز هیچ کس صاحب اطلاعات خودش نیست و در این شرایط کار کردن بسیار سخت و دشوار است زیرا دشمن با پروژه همه جاسوس مبحث خودکشی ایرانی ها با لبخند را مورد هدف قرار داده است.
وی بیان کرد: فضای مجازی و ماهواره انسانها را از زندگی حقیقی به مجازی رهنمون ساخته و باید هوشیار باشیم که انسان بدهکار مرز نمی شناسد و نتیجه شهروندان طلبکار و حاکمیت بدهکار جامعه را به مرز نابودی می کشاند.
 
 
 
عظیمی ادامه داد: هر امنیتی آرامش نیست، لذا توصیه ما این است که اسلام بعنوان محور و شاخص و اصل مهم در کنار تقویت عنصر واقعی مقبولیت نظام یعنی ارتباط گیری درست با مردم باید مورد توجه قرار گیرد.
* سیل نارضایتی مردم از دستگاههای اجرائی وجود دارد
وی با تاکید بر تقویت ارتباط مستحکم با مردم و گام برداشتن در مسیر نظام و ارزشهای ناب اسلامی، بیان کرد: سیل نارضایتی مردم از دستگاههای اجرائی وجود دارد و مدیران حق ندارند بگویند که خوب عمل می کنند.
وی با بیان اینکه هر نوع مطالبه مردم جنبه امنیتی ندارد لذا پاسخگویی به خواسته های به حق مراجعان باید محور کاری مسئولان باشد، ادامه داد: رضایت مندی مطلق و منطقی باید مورد توجه مدیران باشد زیرا احترام گذاشتن به مردم و تبدیل کردن فرصت برای حاکمیت اسلام از وظایف مدیران و کارمندان در دولت است.
 
 
* پذیرش مسئولیت در نظام فرصتی برای خدمت به شهروندان و گامی جهت ارتقاء کیفی زندگی شهروندان است
معاون اطلاعات داخلی اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان بیان کرد: پذیرش مسئولیت در نظام فرصتی برای خدمت به شهروندان و گامی جهت ارتقاء کیفی زندگی شهروندان است چرا که فرصت و زمان همانند ابر گذراست و مسئولان این فرصت را برای خدمت به مردم غنیمت بشمارند.
وی خاطرنشان کرد: مدیران همیشه با رفع مشکلات مردم و پاسخ به درخواست‌های آنها زمینه حضور و مشارکت بیشتر آنها را در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی فراهم می‌آورند و در کنار هم بودن ملت و دولت دشمنان اسلام را مأیوس می‌کند.
عظیمی با بیان اینکه برگردان سوریه به حالت قبل از جنگ هشتاد سال طول می کشد، گفت: دشمنان از هر جهت برای رسیدن به اهداف خود سرمایه های مردم سوریه را به تاراج بردند و شمار زیادی از مردم این کشور نیز از بین رفتند.
 
 
وی با اشاره به موفقیت های کشور در عرصه انرژی هسته ای و فناوری های نوین، اظهار کرد: در این مسیر شماری زیاد از دانشمندان ایرانی و نیروهای دلسوز در کشور جان خود را از دست داده اند.
* تلاش برای برقراری اخوت و برادری از وظایف مهم اقشار مردم و مسئولان است
 امام جمعه شهرستان خاش نیز در ادامه این نشست بیان کرد: تلاش برای برقراری اخوت و برادری، تداوم اتحاد و همدلی و پیشگیری از تفرقه و اختلاف از وظایف مهم اقشار مردم و مسئولان است.
حجت الاسلام غلامرضا دهقان با گرامی داشت حلول ماه صفر و مناسبت سیزده آبان ماه بر اهمیت شرکت پرشور در آئین های ملی و مذهبی تاکید کرد.
* مردم باید قدردان خدمات نظام باشند
مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش نیز در ادامه بیان کرد: هشت سال جنگ تحمیلی خسارت های فراوانی به کشور ما وارد کرد اما خدمات ارزشمند نظام اسلامی در حدود چهار دهه از عمر انقلاب بسیار پربار بوده و مثل خورشید که در فضای آسمان می درخشد، خدمات انجام شده به مردم کشور همین گونه تابان است.
 
 
* اظهارات نسنجیده و متکبرانه رئیس جمهور آمریکا چهره او را متزلزل نشان داد
محمداکبر چاکرزهی فرماندار شهرستان خاش یز در ادامه این نشست با محکوم کردن اظهارات گستاخانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا، گفت: اظهارات نسنجیده و متکبرانه رئیس جمهور آمریکا چهره او را متزلزل نشان داد زیرا به دنبال بیانات ضد ایرانی ترامپ جامعه جهانی به سخنان او واکنش نشان دادند و این مبحث این را ثابت می کند مردم و دولت ها در دنیا به یک بیداری، شکوه و آگاهی رسیده و دوره افول و نابودی ظالمان و مستکبران فرا رسیده است و ترامپ با اظهارت نسنجیده و از روی جهالت خود، چهره منفورش را به مردم دنیا نشان داد.
وی از تلاشها و اقدامات ارزشمند نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی در جهت حفظ امنیت و حفظ ارزشهای ناب اسلامی قدردانی کرد و افزود: مجاهدتهای خاموش نیروهای سخت کوش در وزارت اطلاعات چهره ایران را در دنیا مقتدر نشان داده و با نقش پیشگیرانه و صیانت از ارزشهای ناب اسلامی و مقابله با انواع توطئه ها و تهدیدهای دشمنان بسیاری از اهداف نظام اسلامی محقق شده است.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۹۱
مرجع : تفتان ما


ارسال