پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۵
فرمانده نیروی انتظامی خاش خبر داد:
کشف یک تن سیر قاچاق در خاش/ تشدید برخورد با قاچاقچیان در جنوب شرق کشور
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش از کشف و ضبط بیش از یک تن و 300 گرم "سیر" خوراکی از یک خودرو تویوتا در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سرهنگ احمد ثمره حسینی در گفت و گو با تفتان ما اظهار کرد: در راستای اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و همچنین مقابله با قاچاق کالا و در پی تشدید اقدامات انتظامی،  ماموران نیروی انتظامی شهرستان خاش در حال گشت زنی هدفمند و کنترل محور ها بودند که به یک خودرو تویوتا مشکوک شده و فرمان ایست را صادر می کنند.
وی بیان کرد: پس از توقف خودروی تویوتا و بازرسی های انجام شده، تعداد ۵۸ کارتن به وزن یک تن و 300 کیلوگرم سیر خوراکی کشف و ضبط شد.
سرهنگ ثمره حسینی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، گفت: ارزش این محموله قاچاق 250 میلیون ریال بود که متهمان به قاچاق خود اعتراف و پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارسال شد.
وی گفت: حضور مستمر و همیشگی ماموران نیروی انتظامی در محورهای اصلی شهرستان خاش و همکاری مناسب دستگاه قضایی مسیرهای موردنظر را به مکانی ناامن برای قاچاقچیان تبدیل کرده است.
سرهنگ ثمره حسینی اذعان کرد: استان سیستان و بلوچستان به دلیل همجواری با دو کشور افغانستان و پاکستان همواره مورد توجه قاچاقچیان قرار داشته است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش با اشاره به اینکه مقابله با پدیده شوم قاچاق به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار دارد، از شهروندان خواست که هر گونه ناهنجاری و موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.
انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۹۲
مرجع : تفتان ما


ارسال