چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵
فرمانده انتظامی شهرستان خاش خبر داد:
دستگیری سارقان طلا و جواهرات در خاش/ شهروندان برای تداوم امنیت با پلیس همکاری کنند
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش گفت: دو سارق طلا و جواهرات در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در این شهرستان دستگیر شدند.
به گزارش عصرهامون، سرهنگ احمد ثمره حسینی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: در راستای ارتقای احساس امنیت شهروندان و برخورد قاطع و قانونی با اخلالگران نظم و امنیت و در پی مراجعه حضوری فردی به پلیس آگاهی و سرقت مقدار قابل توجهی طلا از  منزل این شخص، شبکه منابع فعال و کلیه عوامل بسیج شدند و با استفاده از امکانات درون و برون سازمانی، تیم ویژه‌ای از ماموران آگاهی و اطلاعات تشکیل و دستگیری این سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
وی بیان کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی شهرستان خاش در نهایت طی عملیاتی پیچیده، ضربتی و غافلگیرانه و با به دست آوردن سرنخ های به جا مانده از سارقان، 2  نفر از سارقان شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ ثمره حسینی با بیان اینکه سارقان پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی خود اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: سارقان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی با تشکر از همکاری بسیار خوب شهروندان خاشی با پلیس، اذعان کرد: شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه با تلفن فوریت‌های پلیسی 110 تماس بگیرند تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش با بیان اینکه دستگیری مخلان امنیت و آرامش در این شهرستان نتیجه تعامل و همکاری بسیار خوب شهروندان با پلیس است، اظهار کرد: دقت در تحرکات مشکوک افراد و گزارش آن به پلیس، نقش بسیار زیادی در موفقیت ها و نتایج ماموریت های پلیس و ایجاد امنیت در منطقه دارد.
انتهای پیام/3028
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۹۹
مرجع : تفتان ما


ارسال