پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
در جمع اعضای بسیج دانشجویی مطرح شد
بسیج معجزه و همزاد انقلاب است/ لازمه مقابله با تهدیدهای فضای مجازی
 
امام جمعه سراوان گفت: بسیج معجزه و همزاد انقلاب است که در روح و قلب افراد دارای اثر گذاری می باشد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون؛ جلسه بسیج دانشجویی با حضور حجت الاسلام و المسلمين مجتبی بامری امام جمعه، حجت الاسلام و المسلمين شهاب میرزایی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع دانشگاهی آموزش عالی، احمد رضا شاهرخی مسئول روابط عمومی مجتمع آموزش عالی و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی در مسجد علی ابن ابيطالب (ع) شهرستان سراوان برگزار شد.
 
در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان با توجه به اینکه انقلاب اسلامی دگرگونی بزرگی در دنیای اسلام است، گفت: انقلاب چهره درخشانی از اسلام است که بندگی خدا را به همه اعلام می کند.
 
وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با همراهی جوانان در مقابل استکبار جهانی ایستاد و چپاول گران را رسوا کرد، افزود: کشور ایران در زمینه معادن، مذهب، آب و هوا و مردم از دنیای جهان مستثنی است.
 
امام جمعه سراوان با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) برای ترویج اهداف انقلاب طیبه شجره را بوجود آورده است، تصریح کرد: بسیج معجزه و همزاد انقلاب است که در روح و قلب افراد دارای اثر گذاری می باشد.
 
احمد رضا شاهرخی مسئول روابط عمومی مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان با اشاره به اینکه افراد پاک و با اخلاص در مجموعه شجره طیبه وارد می شوند، اظهار داشت: بسیج در همه افراد نفوذ کرده و دستاوردهای انقلاب را بوجود آورده  است.
 
وی با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: وظیفه بسیج دانشجویی عفاف، حجاب، پاکدامنی، صداقت و بصیرت است.
 
مسئول روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سراوان با اشاره به اینکه بسیج باید مولد افکار و طرح های نوین در جامعه باشد، گفت: بسیج دانشجویی در راستای از بین بردن تهدیدهای فضای مجازی باید حضور فعال تری داشته باشد.
 
 
 
انتهای پیام/1675
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۲۷
مرجع : شستون


ارسال