پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ,16 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
امام جمعه شهرستان سراوان:
بستر سازی ظهور در سایه افزایش معرفت درونی/مهدویت به فرقه خاصی تعلق ندارد
 
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: مهدویت به فرقه خاصی در دنیا تعلق ندارد و همه به وجود و ظهور امام زمان (ع) اعتقاد دارند.
به گزارش عصر هامون، حجت الاسلام و المسلمين مجتبی بامری در گفت و گو با شستون با بیان اینکه افراد باید شایستگی های یک فرد منتظر را برای ظهور امام زمان (ع) ایجاد کنند، گفت: قبل از ظهور مهدی موعود (ع) باید بستر مناسبی در جامعه ایجاد شود.
 
وی ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه را از اهداف بنیاد مهدویت عنوان کرد و افزود: مهدویت به فرقه خاصی در دنیا تعلق ندارد و همه به وجود و ظهور امام زمان (ع) اعتقاد دارند.
 
امام جمعه سراوان با اشاره به اینکه همه مسلمانان باید با فرهنگ مهدویت زندگی کنند و قبل از انتظار، اندیشه افراد قرب الهی باشد، اظهار داشت: جوانان پاک سرشت در مسیر مهدویت گام بر می دارند و در کشورهای اسلامی مقابل استکبار و ظالمان می ایستند.
 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی ایران و بنیاد مهدویت نباید در جامعه کسی وجود داشته که ذهنش خالی از ظهور امام زمان (ع) باشد.
 
حجت الاسلام و المسلمين بامری استمرار حکومت پیامبر اکرم (ص)، بر طرف شدن اختلافات فقهی و مذهبی در بعد کلامی و مذهبی، اجرای واقعی احکام اسلامی، از بین رفتن مرزبندی درونی و بیرونی و رضایت اهل زمین و آسمان را از ویژگی های نهضت امام زمان (ع) عنوان کرد و اذعان داشت: با معرفت درونی زمینه ظهور امام عصر (عج) فراهم می شود.
 
وی پیشرفت تکنولوژی را از مهم ترین بسترهای ظهور دانست و تصریح کرد: با وحدت شیعه و سنی می توان فرهنگ مهدویت را در شهرستان سراوان رواج داد.
 
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۲۹
مرجع : شستون


ارسال