چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، یک تن و 400 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
به گزارش عصرهامون، سرهنگ دوم احمد ثمره حسینی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: در راستای اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی و همچنین مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مأموران انتظامی این شهرستان در پی کسب خبری مبنی بر جابجایی مقادیر بسیار زیادی مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در یکی از محورهای فرعی شهرستان خاش، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و سریعاً وارد عملیات شدند.
وی با بیان اینکه این باند بزرگ مواد مخدر قصد جابه جایی مقادیر متنابهی مواد مخدر به صورت مسلحانه را با استفاده از خودروهای تیزرو داشتند، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس، دو دستگاه خودرو پژو متعلق به اعضای این باند را شناسایی و به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
سرهنگ دوم ثمره حسینی با بیان اینکه قاچاقچیان قصد داشتند این محموله مواد مخدر را به استان های مرکزی کشور منتقل کنند، تصریح کرد: سوداگران مرگ پس از ورود به منطقه کمین و مشاهده یگان های عملیاتی پلیس، با تغییر مسیر ناگهانی و تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از منطقه را داشتند که ماموران پس از هدف قرار دادن لاستیک های این خودرو ها آن ها را مجبور به توقف کردند.
وی ادامه داد: پس از توقف خودرو قاچاقچیان، ضمن دستگیری سه قاچاقچی مسلح در بازرسی از دو خودرو ، یک تن و 199 کیلو تریاک، 101 کیلوگرم مرفین و 100 کیلوگرم حشیش را به همراه یک قبضه سلاح کلاش و یک قبضه کلت کمری کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش اظهار کرد: مقابله با پدیده شوم قاچاق به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان خاش قرار دارد و لذا شهروندان باید هر گونه ناهنجاری و موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۶۲
مرجع : تفتان ما


ارسال