سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
سرپرست فرمانداری هامون:
لایروبی انهار شهرستان هامون در زمان مقرر به اتمام می رسد
 
سرپرست فرمانداری هامون گفت: با توجه به وسعت شهرستان هامون موضوع کمبود ماشین آلات دخیل در امر لایروبی را از طریق مسئولین استانی پیگیری می کنیم تا نسبت به افزایش ماشین آلات مساعدت شود و لایروبی انهار در موعد مقرر به پایان برسد.

به گزارش عصر هامون : علیرضا  کیخا در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ اظهار داشت: براساس گزارش ارائه شده از میزان پیشرفت لایروبی کانالهای اصلی و انهار سنتی،به مسئولین متولی انتقال و توزیع آب کشاورزی تاکید شده است تا از همه ی ظرفیت ها برای تسریع در امر لایروبی انهار اقدام شود.

وی افزود: با توجه به وسعت شهرستان  موضوع کمبود ماشین آلات دخیل در امر لایروبی را از طریق مسئولین استانی پیگیری می کنیم تا نسبت به افزایش ماشین آلات مساعدت شود و لایروبی انهار در موعد مقرر به پایان برسد.

سرپرست فرمانداری شهرستان هامون تصریح کرد: با توجه به تمهیداتی که انجام گرفته انتظار می رود امسال بیشترین بهره وری و کمترین هدر رفت آب را داشته باشیم.

وی اظهار کرد:  تمامی مسائل مربوط به تالاب هامون در کارگروه شهرستانی و استانی احیای تالاب هامون در حال پیگیری است و همه پیشنهاداتی که در رابطه با تالاب ارائه می شود در کارگروه شهرستانی و استانی با حساسیت بررسی می شود .

کیخا بیان داشت: مهمترین مسئله در لایروبی انهار ، بازگشایی مسیر های انسداد شده توسط پیمان کاران طرح انتقال آب با لوله به دشت سیستان است که در کمترین زمان ممکن رفع انسداد خواهد شد.

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۷۸


ارسال