پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴
امام جمعه هیرمند:
خانه کارآفرین در شهرستان هیرمند راه اندازی شد
 
امام جمعه هیرمند گفت: در راستای حمایت از کارآفرینان سیستانی خانه کارآفرین در دفتر امام جمعه شهرستان هیرمند راه اندازی شده است.

به گزارش عصر هامون : حجت الاسلام ابراهیم گزمه در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ گفت: یکی از مهمترین مسائل برای برون رفت از مشکلات در شمال استان سیستان و بلوچستان اشتغالزایی و احیای فرهنگ کار در این منطقه است.

وی افزود: در راستای حمایت از کارآفرینان سیستانی  خانه کارآفرین در دفتر امام جمعه شهرستان هیرمند راه اندازی شده است.

امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: در خانه کارآفرین هر فردی که توانایی تولید در زمینه صنایع دستی، کشاورزی و حتی دامپروری را نیز دارد می تواند محصولات خود را به این محل تحویل دهد تا در نمایشگاه ها به فروش برسد.

حجت الاسلام گزمه هدف از این کار را حمایت از کارآفرینان دانست و افزود: بسیاری از صنایع تولیدی که به دست روستائیان تولید می شود، ممکن است در برهه ای از زمان به فروش نرسد، بدین ترتیب خانه کارآفرین این وظیفه را بدوش می کشد تا محصولات تولیدی کارآفرینان را در شهرهای دیگر کشور به فروش برساند و پول حاصل از فروش محصولات را به دست کارآفرین برساند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: بسیاری از روستانشینان حاشیه تالاب هامون به دلیل خشکسالی شغل خود را از دست داده اند و تنها راه اینکه بتوانند خود را از منجلاب فقر نجات دهند حرکت به سوی اقتصاد مقاومتی است.

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۹۱


ارسال