سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۵
فرمانده نیروی انتظامی خاش خبر داد:
دستگیری 71 سارق و قاچاقچی طی یک ماه در خاش/ افزایش چشمگیر کشفیات مواد مخدر و سوخت
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش گفت: در مدت یک ماه اخیر تعداد 22 قاچاقچی و 49 سارق طی عملیاتی های جداگانه غافلگیرانه و ضربتی در این شهرستان دستگیر و روانه زندان شدند.
به گزارش عصرهامون،  سرهنگ دوم احمد ثمره حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان خاش در راستای  جلوگیری از ورود مواد مخدر و مقابله با قاچاقچیان با تلاش شبانه روزی و گشت زنی های هدفمند و کنترل محورهای مواصلاتی در مهر ماه سال جاری موفق به کشف یک تن و 177کیلو گرم انواع مواد مخدر و دستگیری 22 قاچاقچی که در مقایسه با مهر ماه سال گذشته از رشدی 203 درصدی برخوردار است.
 
وی بیان کرد: یکی از اولویت های مهم پلیس، مبارزه بی امان با سارقان  است و انتظامی این شهرستان با اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان موفق به دستگیری 49 سارق در سطح شهرستان خاش در مهر ماه شده است.
سرهنگ دوم ثمره حسینی تصریح کرد: به منظور جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های ملی، نیروی انتظامی شهرستان موفق به کشف 17 هزار 900 لیتر سوخت قاچاق در مهر ماه شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل دارای رشد 155درصدی می باشد.
 
وی اذعان کرد: در جهت برخورد با رانندگان متخلف پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان در یک ماهه گذشته 109 خودرو و 62 موتورسیکلت را توقیف و روانه پارکینگ کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش با بیان اینکه از آنجا که اقدامات پیشگیرانه اجتماعی در قالب کلاس های آموزش همگانی در سطح مدارس و مساجد مقدم بر فعالیت های انتظامی است، اظهار کرد: طی هماهنگی معاونت اجتماعی با حضور کارشناسان انتظامی در مدارس و مساجد اقدامات خوبی انجام شده که سبب خرسندی عموم شهروندان است.
 
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۰۳
مرجع : تفتان ما


ارسال