چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
باز هم بار کج قاچاقچیان به مقصد نرسید؛
قاچاقچی کالا و سیگار در خاش نقره داغ شد/ ۳۶۰ میلیون ریال جریمه برای قاچاق کالا و هزار بسته سیگار
 
رئیس تعزیرات حکومتی خاش گفت: دو قاچاقچی کالا و سیگار در این شهرستان به پرداخت مبلغ 360 میلیون ریال محکوم شدند.
به گزارش عصرهامون، علیرضا کیخا در گفت و گو با خبرنگار  تفتان ما اظهار کرد: ماموران نیروی انتظامی شهرستان خاش در محدوده پلیس راه به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شده و دستور ایست می دهند.
وی بیان کرد: پس از توقیف خودرو و در بازرسی صورت گرفته مقادیری کالای قاچاق شامل قوری، ظروف، چاقو و اسپیلت را کشف کردند.
 
کیخا گفت: پس از توقیف خودرو و دستگیری متخلف پرونده برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد و رسیدگی به پرونده در شعبه ویژه تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی آغاز شد.
وی خاطرنشان کرد: شعبه ویژه تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی با شروع رسیدگی و بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و پس از اخذ دفاعیات متهم اقدام به صدور رأی مبنی بر محکومیت متخلف به میزان 73 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط وسایل قاچاق به نفع دولت کرد.
رئیس تعزیرات حکومتی خاش از کشف قاچاق دیگری خبر داد و گفت: مأمورین یگان تکاوری شهرستان در محور سراوان به خاش ( محدوده پلیس راه) به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک شدند.
 
وی اذعان کرد: پس از تعقیب و گریز، خودرو متوقف و در بازرسی صورت گرفته تعداد هزار و 40 بسته سیگار مشکوک به قاچاق را کشف کردند که با رأی شعبه صادرکننده قاچاقچی ۲۸۷ میلیون ریال تعزیر شد.
کیخا اظهار کرد: بیشترین میزان تخلفات صورت گرفته در شهرستان خاش به ترتیب مربوط به کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت، دارو و درمان بوده، بیشترین ورودی پرونده‌های قاچاق در خصوص قاچاق سوخت بوده و بیشترین آمار تخلفات صنفی نیز عدم درج قیمت بوده است.
انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۰۶
مرجع : تفتان ما


ارسال