سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ,16 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان خبر داد
حضور بانوان ووشوکار استان در رقابت های انتخابی تیم ملی
 
رئیس هسئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: بانوان ووشوکار سیستان و بلوچستان در رقابت های انتخابی تیم ملی حضور پیدا کرده اند.
عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: رقابت های ووشوی قهرمانی بانوان بزرگسال کشور از امروز و به مدت دو روز به میزبانی البرز در سالن دانشگاه جهاد کشاورزی محمدشهر کرج آغاز شده است.
وی ادامه داد: ووشوکاران تمامی استان ها (تهران و البرز هر کدام دارای دو تیم هستند) در دو بخش ساندا و تالو به مصاف هم می روند و نفرات برتر این مسابقات در اردوی آماده سازی تیم ملی ووشوی بانوان ایران حضور پیدا خواهند کرد.
وی خاطر نشان کرد: تیم منتخب اعزامی سیستان و بلوچستان به این مسابقات پنج نفره می باشد.
وی گفت: در بخش تالو سپیده شاکریان و در ساندا زهرا عظیمی، ندا محمدی، سعیده جفایی و فاطمه سوری از سیستان و بلوچستان به مصاف حریفان خود می روند.
درتالو سپیده شاکریان (درسه فرم .نان چوان .نن دایو و نن گوین) به رقابت با حریفان خود خواهد پرداخت و در بخش ساندا زهرا عظیمی در وزن 48کیلوگرم با ورزشکار قزوین، ندا محمدی در وزن 52کیلوگرم با نماینده قم، سعیده جفایی در وزن 56کیلوگرم در دور اول استراحت کرده و در دور دوم با نماینده خراسان شمالی و فاطمه سوری نیزدر وزن 60کیلوگرم پس از استراحت در دور اول، با ووشوکار آذربایجان غربی در مرحله بعد به رقابت خواهند پرداخت.
وی خاطر نشان کرد: تاکنون زهرا عظیمی در وزن 48 کیلوگرم رقابت رابه قزوین واگذار وازجدول مسابقات حذف شد.
وی با اشاره به اینکه سه سال است فعالیت ورزشی ووشوکاران بانوان استان به طور جدی کار خود را آغاز کرده، اظهار کرد: با توجه به رشد توان ورزشی آنها، امیدواریم به زودی شاهد کسب مدالهای رنگارنگ ورزشی توسط ورزشکاران استان باشیم.

انتهای پیام//پ
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۰۷


ارسال