چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲
ترکیب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهرستان هامون مشخص شد
 
اعضای هیئت رئیسه پنجمین دوره شورای شهرستان هامون مشخص شدند.

 به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ جلسه تحلیف و انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان هامون با حضور سرپرست فرمانداری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

علیرضا کیخا سرپرست فرمانداری شهرستان هامون در این جلسه با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهرستان ها برآمده از انتخاب مردم هستند گفت: هر پستی که با رای مردم به وجود می آید باید به دنبال مطالبات مردمی باشد.

وی افزود: شورای اسلامی شهرستان ها به عنوان یک شورای آینده نگر محسوب می شود، نقش نظارتی بر شوراهای اسلامی سطوح پایین‌تر دارد بنابراین ضمن اشراف بر قوانین باید از این نقش برای پیگیری امور مردم استفاده کند.

سرپرست فرمانداری شهرستان هامون تصریح کرد: انتظار می رود اعضای شورای اسلامی شهرستان با بهره مندی از تجربیات گذشته، نقش فعالتری بگیرند و با وحدت رویه و همدلی امور مربوط به توسعه شهرستان هامون را پیگیری کنند.

کیخا اظهار کرد: هر یک از اعضاء شواری اسلامی شهر علاوه بر اشراف بر حوزه فعالیتی توانمندی های ویژه‌ای دارد که اگر در کنار دستگاه های اجرایی قرار گیرند می توانند در ارائه خدمات بهتر به مردم یاری رسان باشند.

همچنین در این جلسه پس از ادای سوگند اعضا ، غلامحسین میر بعنوان رئیس؛ قوس الدین شاهوزهی بعنوان نایب رئیس؛ امیر دامنکشان بعنوان منشی و محمد حسن صدرایی فر بعنوان نماینده این شورا در شورای اسلامی استان با رای اعضا انتخاب شدند.

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۱۶


ارسال