دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ,10 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۵
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هیرمند:
جمعیت هلال احمر شهرستان هیرمند نیروی داوطلب جذب می کند
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هیرمند گفت: در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات امدادی و داوطلبانه جمعیت هلال احمر شهرستان هیرمند نیروی داوطلب جذب می کند.

به گزارش عصر هامون : نظریونسی بارانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هیرمند در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ گفت : هلال احمر یک نهاد غیردولتی و عام المنفعه است که اکثر فعالیت این نهاد حول محور امدادرسانی به آسیب دیدگان حوادث طبیعی متمرکز شده در عین حال اداره امور جوانان وداوطلبان هم از وظایف این جمعیت به شمار می رود.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر شهرستان هیرمند در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات امدادی و داوطلبانه  در نظر دارد با عضوگیری از بین نوجوانان و جوانان داوطلب ضمن سازماندهی آنان در گروه ها و واحدهای سازمانی ،آموزش به منظور کسب آمادگی،شرکت در فعالیت های امدادی و همچنین بالا بردن سطح آگاهی خانواده ها در مقابله با خطرات ،حوادث ،سوانح طبیعی وغیر مترقبه قدمی هرچند کوچک بردارد.

بارانی خاطرنشان کرد:  از تمام کسانی که تمایل به عضویت داوطلبانه در این جمعیت را دارند، دعوت به همکاری به عمل می آید، تا جهت ثبت نام وتشکیل پرونده به جمعیت هلال احمر شهرستان هیرمند مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام فتوکپی کارت ملی، شناسنامه ، کارت پایان خدمت، مدرک تحصیلی و دو قطعه عکس است که باید متقاضیان قبل از مراجعه، این مدارک را تهییه کنند.

انتهای پیام/

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۱۷


ارسال